• Обновено
10 компјутери/многу Издржливи Јасно Тешко Пластични Батеријата Случај Носителот Складирање Кутија за АА ААА литиум li-ion Ni-МЗ Ni-Cd Батерија

10 компјутери/многу Издржливи Јасно Тешко Пластични Батеријата Случај Носителот Складирање Кутија за АА ААА литиум li-ion Ni-МЗ Ni-Cd Батерија

Rating 
DEN 302.00
DEN 479.52
-37 %

Залиха
Во магацинот.


Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку поради фотографија и свој компјутер парична Казна изработка, со внатрешноста на планината, ќе може да се поправи на батеријата за да се спречи батеријата тркалање, игра улогата на заштитник на батеријата. Еколошка функција, мртов батеријата може да се користи го ова поле за да се спаси, за да се спречи истекување на батеријата. Батеријата кутија на sophisticate дизајн, усвојување на високо-температурни PP материјал, безбеден и сигурен. Погоден за АА / AAA батерии Чувајте ги вашите батерии организиран и заштитени Пластични батеријата за чување да се одржи 4x AA / AAA батерии Одржување на вашиот стандард или батерија АА / AAA батерии заедно и безбедно Пакет вклучуваат : 10 x Батеријата Случај

Основни карактеристики

Тип:
Батеријата Складирање Кутија
Број На Модел На:
НЕ
Бренд Име:
Etinesan
Пакет:
No
боја:
Јасно
Количина:
10pcs/многу (батеријата не се вклучуваат)

Најдобри понуди