• Обновено
MAHA Топла DC 9V Батерија Поддршка Кутија Конектор Спојка со Батерија Носителот Проводници за тема

MAHA Топла DC 9V Батерија Поддршка Кутија Конектор Спојка со Батерија Носителот Проводници за тема

Rating 
DEN 36.00
DEN 37.92
-5 %

Залиха
Во магацинот.


100% Сосема Нова Боја : Црна Материјал : Пластични Големина : 54 x 30 x 20mm 100% Сосема Нов
Боја : Црна
Материјал : Пластика
Големина : 54 x 30 x 20mm
Опис На Производот
Карактеристики :
9 V Батерија Носителот
Завртки за фиксирање на дупки
Позитивни и негативни легенди Јасно означени
Со жица води
Пакет Содржина : 1 x 9 V Батерија носителот
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3 см.

Основни карактеристики

Тип:
Батеријата Складирање Кутија
Бренд Име:
sodial

Најдобри понуди