• Обновено
1000 компјутери Пристигнат Нови Силикони Basting Готвење Колачи Четка Кујна отпорност на топлина силикони BBQ четка

1000 компјутери Пристигнат Нови Силикони Basting Готвење Колачи Четка Кујна отпорност на топлина силикони BBQ четка

Rating 
DEN 14938.00
DEN 18672.00
-20 %

Залиха
Во магацинот.


Нови Пристигне Силикони Basting Готвење Колачи Четка Кујна отпорност на топлина силикони BBQ четка
се користи во микробранова печка, рерна и фрижидер да се направи колачи, ПИЦА, леб, косата, желе, чоколадо, пудинг, овошна пита, мраз и друга храна
ОБЈЕКТОТ СПЕЦИФИКАЦИЈА
100% за храна одделение силиконски материјал со Висок квалитет
Силиконски BBQ Четка
Големина на : 17.5*3.3*1.2 cm
Нето Тежина : 19g
боја испратени по случаен избор
Пакетот Вклучува : 1000 компјутери
Seller Promise
Quality Commitment
Нашата цел е да се направи longbussiness со вас. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги задоволи followinggeneral стандарди за квалитет :
Accurate Information & Описи
Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и specificationsconform на описи и пакување.
Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик.
Стандарди За Усогласеност
Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување,безбедност и други стандарди.
Се враќа
Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати.
Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте usdirectly, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас. Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем.
Превозот
1.Налози се обично испратите outin 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање .
2.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX ,DHL, 15-45 денови за пост превозот. butcan потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта delaysetc).
3.Dependingon тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии,производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет. Затоа повеќе од onetracking број ќе биде обезбедено, по една за секој пакет.
ВИ ПОСАКУВАМ СРЕЌА!

Основни карактеристики

Тип:
Алатки
Функција:
Лесно Се Чистат,Не-Стап,Отпорност На Топлина
По завршувањето:
Не Обложена
Број На Модел На:
скара четка
Бренд Име:
Мене Пред Вас
Пластични Тип:
PEVA
Алатка Тип:
Basting Четки
Материјал:
Пластични

Најдобри понуди