• Обновено
Хелиум Балон Balon Писмо Фолија Балони Свадба Декорација Гумени Хелиум Среќен Роденден Писма Топката Настан Партија Материјали

Хелиум Балон Balon Писмо Фолија Балони Свадба Декорација Гумени Хелиум Среќен Роденден Писма Топката Настан Партија Материјали

Rating 
DEN 1994.00
DEN 2976.96
-33 %

Залиха
Во магацинот.


започнете
крајот
40 инчи 26pcs писмо фолија балони свадба декорација гумени хелиум среќен роденден писма топката настан партија материјали
Име : 40 инчи писмо балон
Пакетот вклучува : балон*26pcs
Ве молиме оставете порака за да кажете ни писмата што ви треба.(Од А до Ш) и вие треба
боја,ви благодариме
пакет се вклучени : 26 компјутери
40 инчи 26pcs писмо фолија балони свадба декорација гумени хелиум среќен роденден писма топката настан партија материјали
40 инчи 26pcs писмо фолија балони свадба декорација гумени хелиум среќен роденден писма топката настан партија материјали
40 инчи 26pcs писмо фолија балони свадба декорација гумени хелиум среќен роденден писма топката настан партија материјали

Основни карактеристики

боја:
Злато, Сребро.
Обликот:
X, O, K, N, Z, W, R, Q, Y, P, I, J, L, M, S, F, G, H, D, E, U, T, A, V, C, B, треба буква
Ballon Големина:
40inch
Повод:
Број на Компјутери:
26pcs
Број На Модел На:
PTL9007*26
is_customized:
Yes
Класификација:
Ballon
Материјал:
Алуминиумска Фолија
Бренд Име:
CNOKYHOUSE

Најдобри понуди