• Обновено
2018 Хелиум Балон Балон Happy Birthday Бран Точка Топката 12inch Atex Круг Шарени За Деца Детска Партија Оркестарот Материјали

2018 Хелиум Балон Балон Happy Birthday Бран Точка Топката 12inch Atex Круг Шарени За Деца Детска Партија Оркестарот Материјали

Rating 
DEN 1232.00
DEN 1867.20
-34 %

Залиха
Во магацинот.

1 : Цел времето за испорака е 1-3 дена. 95% од цел времето за испорака е 1 ден. 2 : Наредби треба да бидат прилагодени, времето за испорака е 5-15 дена
започнете
крајот
200pcs среќен роденден Бран точка топката 12inch atex круг шарени балони за деца детска роденден оркестарот материјали
100% Сосема Нов. Точка Име : Dot Балон Материјал : Латекс Големина : 12 инчен Должина пред удар : 12.5 см Должина по удар : 28-33cm Тежина : 2.8 g/еез Функции : Свадба&фестивал&фестивал активности neccessary &детски играчки &игри, итн
пакет се вклучени : 200 компјутери
200pcs среќен роденден Бран точка топката 12inch atex круг шарени балони за деца детска роденден оркестарот материјали
200pcs среќен роденден Бран точка топката 12inch atex круг шарени балони за деца детска роденден оркестарот материјали
200pcs среќен роденден Бран точка топката 12inch atex круг шарени балони за деца детска роденден оркестарот материјали

Основни карактеристики

Ballon Големина:
12inch
Повод:
Обликот Стил:
Круг
Материјал:
Латекс
is_customized:
Yes
Класификација:
Ballon
Број на Компјутери:
200pcs
Број На Модел На:
PTL7073*200
Бренд Име:
CNOKYHOUSE
is_customized:
Yes
Возраст Опсег:
сите
боја:
Црвена Зелена Сина, Бела пурпурна портокал
Големина:
12inch

Најдобри понуди