• Обновено
10pcs 12inch Круг Виножито Печатени Латекс Балон Роденден Красат Балон Свадба Партија Добавувачи

10pcs 12inch Круг Виножито Печатени Латекс Балон Роденден Красат Балон Свадба Партија Добавувачи

Rating 
DEN 97.00
DEN 109.92
-12 %

Залиха
Во магацинот.


10pcs 12inch Круг Виножито Печатени Латекс Балон Роденден Красат Балон Свадба Партија Добавувачи Пакет : 10 компјутери Боја : случајно боја
Околу Големината пред inflating : 10 инчен Овие се фантастични за родендени, свадби и настани decorativce .Мора да се обиде да им даде на вашиот прекрасна изненадување ! На балони за да може да биде исполнет со хелиум, да лебдат или се полни со воздух за да го закачите на било која површина, на балони имаат само запечатување вентили. Откако надуени балон ќе остане до повеќе од една недела. Балон ќе дојде рамен и треба inflating.Балон продаваат без Хелиум.

Основни карактеристики

Повод:
Роденден,Забава,Куќа се Движи,Кинеската Нова Година,Матура,Свадба,Денот на Вљубените,Децата Ден,Денот на планетата Земја,Годишнина,Назад На Училиште,април Будала Ден,Нова Година,Свадба & Ангажирање,денот на Благодарноста,Божиќ
Број На Модел На:
настанот партија фолија балон
Обликот Стил:
Круг,Овал
Број на Компјутери:
10pcs
Бренд Име:
tonlyshow
Класификација:
Ballon
Материјал:
Алуминиумска Фолија
is_customized:
No
ItemsColor:
multicolor
Балони Gende:
момчиња,девојки ,возрасни
Тема:
роденден добавувачи
Предмет Тип:
свадба партија латекс балони
свадба партија decoraion :
роденден добавувачи

Најдобри понуди