• Обновено
Црно-Црвена Стил Класичен Балет Туту Танц Носии Латинска Танчерка Се Облекуваат

Црно-Црвена Стил Класичен Балет Туту Танц Носии Латинска Танчерка Се Облекуваат

Rating 
DEN 2371.00
DEN 3647.52
-35 %

Залиха
Во магацинот.


Црно-Црвена Стил Класичен Балет Туту Танц Носии Латинска Танчерка Се Облекуваат
Опис на стоката :
1. Децата танц носии
2. Големина : како по подолу големина на табелата на нашата фабрика.
3. Материјал : Lycra и полиестер
4. Различни бои се функционални, додека depdends на ткаенина е на располагање
5. Боја разлика може да се случи поради различни многу ткаенина.
6. Додатоци Hedapieces Вклучени.
7. Имаме дадено на мерење на табелата за да го следите, секоја облека orderred преку овој веб-сајт е врз основа на оваа шема.
8. Поради големината и намалување ќе се разликуваат помеѓу брендови, ве молиме да користите нашата големина на топ листите, како општ водич. Ако сте меѓу големини и треба помош со избирање на големина, ве молиме контактирајте со сервисот.

Основни карактеристики

Големина:
XSC, SC, IC, MC, LC
Танц Тип:
Балет
Материјал:
Lycra,Полиестер
Бренд Име:
MiDee
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
CC2788
is_customized:
Yes
Материјал:
Spandex,Полиестер
боја:
Црвена
Пол:
Девојки
Танц На Девојки:
Возрасни Gymnastic Leotards
Современиот Танц Облечи:
Балерина Носии
Девојки Балет Облека:
Црвено Балерина Се Облекуваат
Танц Гимнастика Leotards:
Децата Танц Фустани
девојки танц:
романтичниот балет туту

Најдобри понуди