• Обновено
Нов Дизајнер Висок Квалитет на Децата Ден Sequin Оглавник фустан Девојки Газа Туту Sequined Костим Натпревар Покаже Балет Фустан S-XXL

Нов Дизајнер Висок Квалитет на Децата Ден Sequin Оглавник фустан Девојки Газа Туту Sequined Костим Натпревар Покаже Балет Фустан S-XXL

Rating 
DEN 864.00

Залиха
Во магацинот.


Боја : бела,сина,розова,жолта
S : 110cm (одговара за висина 105-115cm)
М : 120cm (одговара за висина 115-125cm)
L : 130cm (одговара за height125-135cm)
XL : 140cm (одговара за висина 135-145cm)
XXL : 150cm (одговара за висина 145-155cm)

Основни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Танц Тип:
Балет
Пол:
Девојки
Материјал:
Памук,Lycra
Број На Модел На:
00
Референтна висина:
120, 130, 140, 150
формално се облекуваат тип:
прослава фустан
Референтна висина:
110
is_customized:
Yes

Најдобри понуди