• Обновено
М-XXL Секси Еротски Фустани Backless Оглавник Отворени Рамена Отвори Crotch Sequin V Деколте, Чипка Искушението Долг ноќен клуб Носат YY37

М-XXL Секси Еротски Фустани Backless Оглавник Отворени Рамена Отвори Crotch Sequin V Деколте, Чипка Искушението Долг ноќен клуб Носат YY37

Rating 
DEN 537.00
DEN 767.52
-30 %

Залиха
Во магацинот.


Над големина за "плочка -затегнувачка" мерења, грешка 1-3 см припаѓа на нормалниот опсег.

Основни карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL
Силуета:
Асиметрични
Sleeve Стил:
Подвезици
Деколте:
Оглавник
Материјал:
Spandex
Бренд Име:
AINIAINI
Непристојни Слика:
No
боја:
црна, црвена роза
Големина:
M L XL XXL
Пол:
Жените
Функција:
Backless

Најдобри понуди