• Обновено
40*60см Абсорбента Бања Душеци Мека Мемориска Пена Вратата на Подот Бања Мат Не се лизга Килими Тепих 6 Боја на Располагање Пад на Превозот

40*60см Абсорбента Бања Душеци Мека Мемориска Пена Вратата на Подот Бања Мат Не се лизга Килими Тепих 6 Боја на Располагање Пад на Превозот

Rating 
DEN 223.00
DEN 234.24
-5 %

Залиха
Во магацинот.


40*60см Абсорбента Бања Душеци Мека Мемориска Пена Вратата на Подот Бања Мат Не се лизга Килими Тепих 6 Боја на Располагање Бесплатен Превозот
Спецификација :
100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Висок Квалитет Microfibre мемориска пена бања мат Карактеристики не се лизга поддршка за безбедност во Машина перат Ултра абсорбента и супер меки се Соочуваат со 100% полиестер - Пополни мемориска пена - ЕВА поддршка Спецификации : Големина : 40mm(W) x 60mm(L)
Пакување вклучува : 1 x Пена Бања Туш Када, Мат
Автомобил
Објектот Се Покаже

Основни карактеристики

Стил:
Модерна
Број На Модел На:
WangG2016091902
Примена:
Бања
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Шема:
Цврста
Техника:
Не-ткаени Текстилни
Материјал:
Гума
Големина:
40*60 cm
Техника:
Машина Направени
Употреба:
Вратата,Подот,Бања,Автомобил
дизајн:
Ориентален
Примена 1:
вратата/бања
апликацијата 2:
Ходникот
Стил:
Европа
Материјал:
Велур
Спецификација:
square carpet
Функција:
Против Пролизгување
Возрасна Група:
Возрасни лица

Најдобри понуди