• Обновено
AUTOYOUTH Спортски Крпа Седиште Перница Плажа Мат Универзална ги Собере Сите SUV Автомобил Камион Седиште Заштитник Милениче Мат Куче Седиште Покрие 7 Боја

AUTOYOUTH Спортски Крпа Седиште Перница Плажа Мат Универзална ги Собере Сите SUV Автомобил Камион Седиште Заштитник Милениче Мат Куче Седиште Покрие 7 Боја

Rating 
DEN 475.00
DEN 719.52
-34 %

Залиха
Во магацинот.

Купи Trusted Brand Name - AUTOYOUTH е #1 на најдобрите од страна на Потрошувачите кога станува збор за Автомобилски Дел & Додатоци Дизајнирани со Спортист Во Умот да го Заштитите Вашиот Авто Места Внатрешни работи и Фитили Далеку Влага - Двојно-Layer, Анти-пропадна Заштита Лесно се Инсталира, потпирачи за глава Клипови во место во 5 Секунди!, Низок профил, изгледа за Автомобили, ЏИП, Камиони & Комбиња - Овозможува страна airbag за распоредување Ролни со Приложените Рака за Лесни за Складирање. Преносни Патување Големина Совршена за Фитнес, Јога, Велосипедизам, и на Плажа Итн. Удобно & Издржливи Ткаенини, Супер-Компактен Дизајн - Машина Перат за Нечистотија и Пот, Бактерии Отпорни, Мирис - Отпорен на
Ние прифаќаме сите методите на плаќање што се наведени од страна на Aliexpres.
Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА,ДОБИВААТ ИНФОРМАЦИИ внимателно при обработка на нарачка. Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 72 часа по приемот потврди за плаќање. Повеќето од парцели ќе се испраќаат преку Aliexpress службен превозот метод. Ние не сме одговорни за време на испорака. Тоа нормално се земе 10-25 работни дена да НИ земјите на ЕУ; 20-60 дена до остатокот на светот. Ние не сме одговорни за било ДДВ или сопствени трошоци. Ако не го добиете вашиот парцела по 45 дена, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ги провери со нашиот агент. Ако не сте добиле по 60(Бразил-90) дена, ние ќе издаде наплата за вас.
Сите производи имаат 24 месеци гаранција од нашата продавница. Ве молиме не се отвори расправа, или остави негативни повратни информации, без да разговараат со нас. Ние го цениме нашите клиенти, како и нашите повратни информации профил.
Ако ние се игнорира вашата порака или не можеме да го реши вашиот проблем, можете да го отворите спор
Почитувани, ве Молиме да се Фалат ни Пет Ѕвезди! ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе услуга за вас додека се задоволни ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да се игра 5 ѕвезди! Ве молиме да знаат дека вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвездички на Aliexpress се исклучително важни за нас .5 ѕвездички систем кој Aliexpress исто така е важно да го продолжи успехот на нашиот бизнис.
Ако имате било какви прашања ,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ! Ние ќе ви одговори што во прво време .(Обично во рок од 24 часа,освен празници) Можете да не контактирате преку следниве начини : Ali Express : на Центарот / E-mail : zolazheng(@)163.com
Trademanager : cn1501587036 (англиски) / cn1512070037(руски)

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
сет парче:
1
Специјални Функции:
Заштита на седиште тапацир чистење
Mfg Серија Број:
Плажа Седиште Маска
Објектот Висина:
140inch
Објектот Должина:
140cm
Објектот Тежина:
0.25kg
Бренд Име:
AUTOYOUTH
Објектот Ширина:
55cm
Материјал Тип:
Синтетички Влакна
Применливи Сезона:
Четири Сезони
Suite Број:
1 Парче
Локација:
ПРЕД
Тип:
Додатоци Седиште Перница
Боја:
Црна/Sky Blue/Сива/Red/Жолта/Сина/Розова
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Автомобил Направи:
универзална одговара
Материјал Тип:
На Полиестер Тери со ЕВА

Најдобри понуди