• Обновено
6D Стил столче Покритие За Мицубиши Lancer Galant ASX Pajero sport V73 V93 V95 V97,Високо-влакна Кожа,

6D Стил столче Покритие За Мицубиши Lancer Galant ASX Pajero sport V73 V93 V95 V97,Високо-влакна Кожа,

Rating 
DEN 9360.00
DEN 12479.52
-25 %

Залиха
Во магацинот.


'
Фотографија од купувачот :

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Mfg Серија Број:
Столче покрие/Перница
Објектот Висина:
62cm
Објектот Должина:
135cm
Бренд Име:
Dingdian
Објектот Тежина:
6.9kg
Објектот Ширина:
55cm
Применливи Сезона:
Четири Сезони
Материјал Тип:
вештачка кожа
Специјални Функции:
1.заштита на седишта 2.лесно чистење 3.комфорт при возењето 4.убава кола
сет парче:
>10
Автомобил Направи:
Автомобил/Седан/Suv
Модел:
D01-10
Материјал Тип:
На високо-одделение високо влакна кожа
СТИЛ:
Општи седиште маска
Применливи Сезона:
четири сезони општи
Материјал Тип:
На високо-одделение високо влакна кожа

Најдобри понуди