• Обновено
BOAOSI 1x Бела Canbus Грешка Слободни T15 W16W Автомобил LED Копија Обратна Светла светла За Chevrolet Cruze Malibu Epica CAPTIVA Equinox

BOAOSI 1x Бела Canbus Грешка Слободни T15 W16W Автомобил LED Копија Обратна Светла светла За Chevrolet Cruze Malibu Epica CAPTIVA Equinox

Rating 
DEN 232.00
DEN 290.40
-20 %

Залиха
Во магацинот.


Опис :
1.Приклучок Тип : T15 921 912 W16 W
2.LED тип : LED
3.LED количина : 45smd LED Чип 4014
4.Боја : Бела
5.Зрак Агол : 360°
6.Нормален напон : 12 V DC
7.Гаранција : 1 година
8.Живот време : 65000 Часа
9.Состојба : 100% Сосема Нов Стил
Функција :
1. Одржување Слободни, Лесна Инсталација
2. Shockproof (Висок Шок / Вибрации Отпорни)
3. Вграден-во Тековната Ограничување Отпорници
4. Долг живот. Теоретските податоци е повеќе од 65 години, 000 часа
5. Ниска Потрошувачка на Енергија; Заштеда на енергија и заштита на животната средина
6. Еко-Етикета, Голема Моќ Заштеди
7. Големо Намалување во, Топлина
8. Висока способност на шок отпорни; Посветла светлина; Ниска температура
9. Обезбедува високо ниво на безбедност на патиштата во текот на ноќта возење
10. Чиста боја, со убав изглед
11. Брзо активни, површината SMD рефлектори може да даде исказ светлина одговор во microseconds, кои можат да се заштитат на возачите за безбедност во голема мера
Пакетот вклучува : 1 парче T15 45 SMD 4014 висока моќност сијалица

Основни карактеристики

Емитуваат Боја:
Бела
Објектот Дијаметар:
5cm
Специјални Функции:
Обратна Светла
Бренд Име:
BOAOSI
Тип На Објект:
Ден Светлина
Материјал Тип:
LED & Алуминиум
За Возило Брендови/Модел:
Chevrolet
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
7g
Име На Модел:
B8057
Chevrolet Модел:
Malibu
автомобил модел 1:
За Chevrolet Cruze Malibu Epica
автомобил модел 2:
За Chevrolet CAPTIVA Equinox
Напон:
12V
Година:
Нови

Најдобри понуди