• Обновено
Голема Промоција 2бр Висока Моќност 3.5инчен 89mm Проектор Universal ДОВЕДЕ Магла Светлина w/ Бела КОЧАН Ореол Ангел Око Прстени 12V Бела Сина

Голема Промоција 2бр Висока Моќност 3.5инчен 89mm Проектор Universal ДОВЕДЕ Магла Светлина w/ Бела КОЧАН Ореол Ангел Око Прстени 12V Бела Сина

Rating 
DEN 1528.32

Залиха
Во магацинот.

Голема Промоција 2бр Висока Моќност 3.5"инчен 89mm Проектор Universal ДОВЕДЕ Магла Светлина w/ Бела КОЧАН Ореол Ангел Око Прстени 12 V Бела Сина
Спецификација : Големина : 2.5 инчен =64mm; 3 инчен =76mm; 3.5 инчен =89mm Влезниот Напон Спектар : 12 V центарот на Вниманието Излезна Моќност : 20 W (10 W/парче) Ореол Излезна Моќност : 30 W (15 W/парче) Лумен : 3200 LM Површинска Температура : -40 ~ +80 Водоотпорен : IP65 извор на Светлина : LED Температура на Бојата : 3000 - 15000 K Домување материјал : Алуминиум Домување боја : Црна
Објективот внатрешноста на сијалица за висока моќност 30 W
Висока моќност LED светилка периферија е ПРЕДВОДЕН
Примена : 1.Светлото може да се користи како автомобил магла светилка,мотоцикл главата светилка,machineshop камион работи светлина,off-road возило место светло,светло на резервоарот,одбор,фарма,на индикатор светлото на висока зграда и аеродром. 2.Предност лежи во голем агол на гледање,светлина униформност,висока осветленост и добри топлина дисипација. 3.Долг живот-век,мали светлост пад,добра antistatic способност. 4.Ставките коишто се Вклучени во Купување : 2 парчиња/Број 5.Боја : Црвено=Црвениот Ангел Очи + Бела Магла Светилка Сини=Сини Очи Ангел + Бела Магла Светилка бела=Белата Ангел Очи + Бела Магла Светилка 6.Жица должина : 45см 7.Жица врска : Црвена Жица врска +Ангел Очи Бели Жица connection-12 V DC Broen Жица врска +Магла Светилка Сина Жица connection-12 V DC
Пакетот вклучува :
2 x89mm LED Магла светлина со Ореол (Ангел Око)
Никакви дополнителни барања pls слободни да контакт со нас само се чувствуваат слободни, ние ќе ги направиме сите се потрудиме да подвиг вас,ви Благодариме!!!
Објектот се испраќаат во рок од 5 работни дена откако уплатата се населиле.Ако не можете да добиете предмети во времето,ве молиме контактирајте со нас да ни прво,ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро.Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник.Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа,ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса.
Брод од страна на хонг конг пост воздух mail и Кина пост воздух пошта обично треба 15 до 45days,и некои contries како Бразил,Аргентина..треба текот 50days,ве молиме почекајте трпеливо и се чувствуваат слободни да побарате од нас да се прошири датум на испорака.Или ако сакате да добиете побрзо,ве молиме контактирајте со нас да плаќаат екстра изразат превозот цена.
Клиенти кои се од руски,ве молиме, напишете полно име за контакт,или ќе влијаат на нормалната прима.
1 Нашите вработен ќе ги проверите сите ставки пред испраќаат.Ако сте примиле неисправни објект,ние ќе размена на други сосема нов замена во 7days започне од датум на испорака.

Основни карактеристики

Емитуваат Боја:
Бело, Сино
Wattage:
10W
Автомобил модел:
сите
Леќа:
Вклучени
Објектот Тежина:
0.65kg
Име На Модел:
YSY-КОЧАН-10W-АНГЕЛ-МАГЛА
Објектот Дијаметар:
3.5inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Бренд Име:
YSY
Специјални Функции:
дење трчаат
Извор На Светлина:
LED
Lumens:
3200Lm
Напон:
12V
Тип На Објект:
Дење Работи Светла
Година:
2016 година
Материјал Тип:
Алуминиум
За Возило Брендови/Модел:
Nissan
Тип На Објект:
дење трчаат
Име На Модел:
YSY-КОЧАН-10W-АНГЕЛ-МАГЛА
Напон:
12V
Тежина:
0.65 kg/пар
Lumens:
3200Lm
База Тип:
дење трчаат
Wattage:
10w
Температура На Боја:
8000-10000K
Автомобил Направи:
Универзална
Големина:
3.5inch

Најдобри понуди