• Обновено
LED светилки drl дење работи светлина CCFL ангел око, проектор леќа магла светилка со капак за фолксваген tiguan 2010-12, 2 компјутери

LED светилки drl дење работи светлина CCFL ангел око, проектор леќа магла светилка со капак за фолксваген tiguan 2010-12, 2 компјутери

Rating 
DEN 4788.00
DEN 5040.00
-5 %

Залиха
Во магацинот.


Profesional во светилки drl
Контакт
Pls се чувствуваат слободни да контакт со нас секогаш кога и да било. Ве молиме да ни остават 24 бизнис часа за да се одговори на вашата е-пошта на загриженост. Ние ќе бидеме секогаш тука за вас. Ако у сака голема количина, pls контактирајте со нас за промет на големо цена . Сите производи' инструкции за инсталација се направени во Кинески, ако у сакате англиски верзија, ние може да го направи тоа.
Пакет
Сите производи се продаваат со целиот сет вклучувајќи 2 светла, 1 или 2 контролори (ако имаат) , некои на каблите и приклучоците, настава и други делови (ако имаат) . Тие се полни со користење на пластика меур, леплива лента и картонска кутија.
Превозот
Стоките ќе бидат испратени во 1-4 работни дена по приемот на нашиот плаќање. Понекогаш, подобро превозот што ќе се користи ако у согласувам, и u може да ве советува подобра испорака, исто така,. Ако у сакате да го купи производот, но не постои превозот на располагање на нашиот земја, pls ни кажете, ние ќе се користи на друг превозот да ur земјата. Сите пораки се регистрирани и може да се следи.
Гаранција
Ние нудиме 1 година гаранција за копното производи и 2 години гаранција за Тајван производи.
· Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
· Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
· Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.
Повратни информации
Ние сме во потрага за вашиот 5 ѕвезди на повратните информации; ако постои било каков проблем што го прави намалување на рејтингот, ве молиме да се одржи и контактирајте со нас за решение. Ние ќе го решат проблемот за што побрзо. Ние ќе им даде некои дополнителни попуст за ur следната наредба ако добивање ur 5 ѕвезди повратни информации . Вашето Задоволство е наш Приоритет. Нашата цел е да се направи сите наши клиенти, како среќна што е можно повеќе, а шопинг со нас.
детали за производот

Основни карактеристики

Емитуваат Боја:
Црвена, Бела, Сина, Зелена, Жолта, Виолетова
Тип На Објект:
Ден Светлина
Бренд Име:
smRKE
Надворешни Тестирање И Сертификација:
EMARK
Автомобил модел:
за фолксваген tiguan 2010-12
Извор На Светлина:
LED
Wattage:
10
Напон:
12V
Тип На Објект:
Дење Работи Светла

Најдобри понуди