• Обновено
Предните Светла Сијалица H7 адаптери За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Бора HID Xenon Светилки Носителот База Метал Адаптер

Предните Светла Сијалица H7 адаптери За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Бора HID Xenon Светилки Носителот База Метал Адаптер

Rating 
DEN 326.00
DEN 384.00
-15 %

Залиха
Во магацинот.


HID Xenon Сијалица адаптери носителот база За "Фолксваген" нова Бора H7 adaptors
Се КРИЕШЕ штекер adaptors Xenon Сијалица Носители за "Фолксваген" нова Бора
Карактеристики :
Лесно се инсталира, трајни
Поставување на Возило : Лево, Десно, Напред
Овој gadget ти овозможува да поставите H7 КРИЕШЕ сијалица цврсто, брзо на вашата оригинална headlamp
живеалишта без уништување на оригиналните приклучок
Примена : Светла за магла светлина КРИЕШЕ Конверзија Комплет.
Се КРИЕШЕ Адаптер Одговара : КРИЕШЕ сијалицата во држачот КРИЕШЕ adaptors КРИЕШЕ носители за "ФОЛКСВАГЕН" Фолксваген нови Бора Халоген конвертирате да го КРИЕШЕ
Ќе ви овозможи да се инсталира КРИЕШЕ комплет без промена.
Со адаптери, на КРИЕШЕ светилки можат да бидат заклучени во вашиот автомобил е парк светлата домување цврсто.
Едноставно се отстрани и да се исклучите вашиот стар сијалица носители и да се вклопи во вашиот КРИЕШЕ светилки со овие деца.
Овие носители имаат потребните дупка за да се овозможи жици на КРИЕШЕ сијалица да се помине низ, додека остатокот од држачот е точно одговара на оригиналниот носител, што ќе овозможи точно одговара на светлата.
Само Професионална Квалитет на носителите на ви се доставени, ова гарантира совршена сијалица за седење
давање на точни зрак обрасци и не сијалица движење.
Пакетот Вклучува :
2x H7 КРИЕШЕ сијалица конверзија адаптери
Ве молиме проверете ги вклучите треба пред да нарачате
За Нас
Нашата компанија започна во јануари 2012 година. Од тогаш ние сме биле посветени на обезбедување на потрошувачи и трговци во светот, со директен пристап до стотици фабрика shopfloors околу Азија преку нашата интернет канали. Ние додадете професионални вредност во процесите на мало купување, фабрика директни извори, производ презентација, контрола на квалитет, и цел исполнување.
Имаме над 300 колеги развој и управување на оваа платформа. Нашиот менаџерски тим има над 10 години меѓународно искуство во производство на работење, менаџмент консалтинг и e-commerce.
Ние сме биле наградени со импресивен раст. Ние се служи во текот на милиони корисници ширум светот, и ние сме ракување илјади на мало и трговија на големо наредби секојдневно.
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com како Pay Pal, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.

Основни карактеристики

Бренд Име:
LI KE MI
Тип На Објект:
светилка носителот
Име На Модел:
H22- ФОЛКСВАГЕН Нова Бора H7 Носителот
Број На Модел На:
За Фолксваген нова Бора да h7
Тип:
Светлата
Тип На Светилка:
H7 HID Xenon сијалица
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
MOQ:
2 парчиња/многу

Најдобри понуди