• Обновено
За Dodge Рам 1500 2500 3500 Горниот дел на Планината Протезата Одговара 50 Директно Светлина Бар 2X

За Dodge Рам 1500 2500 3500 Горниот дел на Планината Протезата Одговара 50 Директно Светлина Бар 2X

Rating 
DEN 1224.00
DEN 1440.00
-15 %

Залиха
Во магацинот.


Fitment :
Ве молиме бидете сигурни дека овие загради се вклопи вашето возило пред да го купите
2002-2008 dodge Рам 1500
2003-2009 Ram меморија 2500/3500
Компатибилен со 50inch директно светлина бар со 8.3 мм пост
Ќе не собере 50" криви светлина бар
Боја : мет црна
Материјал : Цврсти челична конструкција
Инструкции : не се вклучени
Мали дупчење може да се бара за монтажа
Низок Профил, дизајн, висок квалитет
Резервни горниот шофершајбната директно светлина бар планината
Крајната решение за да додадете 50" директно led светло бар без гломазна загради
Дополнителна сила, цврст челик,додава агресивни теренски погледнете
Совршено одговараат на вашиот автомобил,цврсто држете светлина бар во местото
Напомена :
Led светло бар не се вклучени,
Dodge Ram меморија слики со led светло бар се за повикување само
Пакет Се Вклучени :
Еден пар на горниот шофершајбната месеци (За 50inch директно светлина бар)
Потребно за монтажа хардвер вклучени

Основни карактеристики

Бренд Име:
GZRIVERRUN
Тип На Објект:
светилка носителот

Најдобри понуди