• Обновено
НОВИ Магла Светлина Светилка Switch Темперамент за Nissan Sentra bluebird Sylphy QASHQAI 2 j11 x трага непријателските лист навара

НОВИ Магла Светлина Светилка Switch Темперамент за Nissan Sentra bluebird Sylphy QASHQAI 2 j11 x трага непријателските лист навара

Rating 
DEN 1440.00

Залиха
Во магацинот.


НОВИ Магла Светлина Светилки се Префрлите Темперамент за Nissan Sentra bluebird Sylphy QASHQAI 2 j11 x трага непријателските лист навара
Пакет Содржина .1 Switch & Темперамент

Основни карактеристики

Бренд Име:
DILIDILI
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Nissan Модел:
X-Trail
X-Trail-Година:
2015,2014
Година:
2013-2017
Објектот Тежина:
2kg
Име На Модел:
999F1-
Тип На Објект:
Прекинувачи
За Возило Брендови/Модел:
Nissan

Најдобри понуди