• Обновено
Добар квалитет! Обичај посебен автомобил покритие за BMW X1 F48 2017 трајни водоотпорен Сончање автомобил покритие за BMW X1 Година,Бесплатен превозот

Добар квалитет! Обичај посебен автомобил покритие за BMW X1 F48 2017 трајни водоотпорен Сончање автомобил покритие за BMW X1 Година,Бесплатен превозот

Rating 
DEN 5744.00
DEN 9264.00
-38 %

Залиха
Во магацинот.


Обичај посебен автомобил покритие за BMW X1 F48
Детали за производот :

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Автомобил Опфаќа
Материјал Тип:
PEVA+Памук, волна
Специјални Функции:
водоотпорен,Сончање,прашина-доказ,трајни,antifreeze,Против снег
Објектот Висина:
1800cm
Објектот Тежина:
3kg
Објектот Ширина:
2800cm
Бренд Име:
RUIRI
Објектот Должина:
4500cm
Година:
Може да го прилагодите сите модели на автомобили
Погоден за сезона 1:
Пролет
Погоден за сезона 2:
Лето
Погоден за сезона 3:
Есен
Погоден за сезона 4:
Зима
Погоден за времето :
дождот, сонцето,ветерот,мраз снег
За производ големина:
Се прилагодите на производи според автомобил големината на телото

Најдобри понуди