• Обновено
Автомобил-стил, ДОДАТОЦИ Силикони автомобил копче фоб случај налепница ЗА BMW X3 Х5 Z3 Z4 3 5 7 СЕРИЈА E38 E39 E46 E83 Автомобил стил

Автомобил-стил, ДОДАТОЦИ Силикони автомобил копче фоб случај налепница ЗА BMW X3 Х5 Z3 Z4 3 5 7 СЕРИЈА E38 E39 E46 E83 Автомобил стил

Rating 
DEN 67.00
DEN 89.28
-25 %

Залиха
Во магацинот.


Автомобил-стил, ДОДАТОЦИ Силикони автомобил копче фоб случај налепница ЗА BMW X3 Х5 Z3 Z4 3 5 7 СЕРИЈА E38 E39 E46 E83 Автомобил стил

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
зборови
Бренд Име:
ceyes
Објектот Должина:
1cm
Објектот Дијаметар:
1cm
Име На Модел:
автомобил копче маска
Објектот Висина:
1cm
категорија:
Амблеми
Тип:
Лепак Налепница
is_customized:
Yes
Модел:
Возилото Логото
Материјал Тип:
ABS
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Објектот Ширина:
1cm
Налепница Сместување:
Целото Тело
Име:
Автомобил-стил Автомобил стил
Автомобил:
случај за bmw

Најдобри понуди