• Обновено
3 Слоеви Сјајни PPF Јасна Боја за Заштита на Филмска Ролна За Автомобил Тело Заврши Големина:1.52*15 милиони/Ролна

3 Слоеви Сјајни PPF Јасна Боја за Заштита на Филмска Ролна За Автомобил Тело Заврши Големина:1.52*15 милиони/Ролна

Rating 
DEN 5865.00
DEN 6900.00
-15 %

Залиха
Во магацинот.


Ве молиме обрнете внимание на целата опис пред да го купат.
Име на производ : PPF Автомобил Боја Заштита Филм
Точка Име PPF Боја Заштита Филмски Боја Јасно Големина 1.52 m x 15 милиони (5ft x 50ft) Филм Дебелина 130 mircon Материјал Флексибилни ПВЦ Лепак Висок Квалитет Отстранлив Лепак Живот Отворено 1-2 години, Затворен 3-4 години
1, Висок Квалитет На Производот;
2, Екстра заштитен Слој, заштита на филмот од гребење кога се применуваат;
3, Висок Квалитет на Отстранлив Лепак(Може да се ре-позиција за време на инсталацијата);
4, Флексибилни (Растеглив) со топлина пиштол Или фен за коса, Може да се користи на сите внатрешни или надворешни мазни површини.
5, Заштита на вашиот автомобил од мал камен, гребнатини, Остатоци, Маст, Благи Киселини.
Апликацијата Место : Автомобил, Мотоцикл, Јахта, Брод, лаптоп и сл.
Ние пакет за вашата стока многу добро. За да Бидете Сигурни дека ќе добиете на стоки во добра состојба.
Ние прифаќаме различни методи за плаќање, како Alipay(ЗАЧУВАМ), Western Union, итн Вашата Исплата ќе биде објавен САМО откако ќе се потврди на испорака.
Ние ќе ја испрати својата стока во рок од 1-5 РАБОТА ДЕНА по проверка на плаќање и за потврда на нарачката. Ние секогаш се обидуваме се потрудиме да брод како најбрзо што можеме, во случај на одлагање, ние ќе ве информира однапред. Вие ќе добиете СЛЕДЕЊЕ на БРОЈ по стоката се испраќа. Превозот времето е околу 5-7 работни ДЕНОВИ од Fed Ex или DHL, Ако се испраќаат од страна на Кина Пост Воздух Mail, превозот време е за 10-60 работни ДЕНОВИ за различни земја.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на секоја земја може да имаат различни временски распоред на сопствени расчистување на која може да потрае подолго/пократко време да изврши увид на вашите производи. Стоката цена и превозот цената НЕ се вклучени ДАЛЕЧИНСКИ ОБЛАСТ ТАКСА и УВОЗ TAXS или било какви други даноци. Ние ќе го задржуваме правото за далечински област надомест Во случај на ваша адреса за испорака е Fed Ex или DHL оддалечена област. И Купувачот е одговорно за даночната(ако ги има). Обично, ние пишуваме пониска вредност и марк производи како "ПОДАРОК", или "ПРИМЕР" за да ви помогне да се избегне или намали данокот. Ако ви треба целосна вредност на превозот сметка или фактура, ве молиме ги споделите со нас кога ставање ред.
Вашето мислење е многу важна за нас. Ве молиме да ни даде ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации ако ви се допаѓа стоки и нашите услуги. Ние се високо ценети од тоа. Ако имате било какви проблеми со стоката, ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС пред да остави негативни повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот, и да ви даде задоволително решение.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
Промена На Бојата
Бренд Име:
aomior
категорија:
ПВЦ
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Модел:
Други
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Дијаметар:
15cm
Објектот Должина:
15m
is_customized:
Yes
Име На Модел:
PPF
Објектот Ширина:
1.52m
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Налепница Сместување:
Целото Тело
Објектот Висина:
155cm
Материјал Тип:
ПВЦ
Точка име :
PPF Автомобил Боја Заштита Филм
боја:
Јасно
Флексибилност:
Yes
Функција:
3 Слоеви
Дебелина:
130 mircon

Најдобри понуди