• Обновено
13 инчи DC12V LCD Дигитален Екран Автомобил Покривот Монтирани Следи Автомобил Таванот Следи Флип Надолу Следи Надземни за Автомобил или Автобус 1308-2

13 инчи DC12V LCD Дигитален Екран Автомобил Покривот Монтирани Следи Автомобил Таванот Следи Флип Надолу Следи Надземни за Автомобил или Автобус 1308-2

Rating 
DEN 2658.00
DEN 2797.92
-5 %

Залиха
Во магацинот.

13 инчен Покривот Планината / Флип Надолу Автомобил LED Дисплеј Следи Опис на Производот Функција : Две видео внесување и прикажување на големина на Екран : 13 инчен Aspect ratio : 16 : 9, Резолуција : 1280*RGB*800 пиксели Напојување : DC 12 V потрошувачка на Енергија : ≤ 12 W Видео фреквенција : PAL/NTSC Надворешни димензии : 332mm×295mm×28mm N.W. : 1700g Боја : Беж/Сива/Црна Јазик : Кинески, англиски, германски, француски, шпански, португалски, итн. Гаранција : 1 година
Rotate Агол :
Интерфејс, Додатоци, и Боја кутија :
Додатоци : Далечински Контролер (не содржат батеријата) Завртка Упатството за Корисникот
Белешки : далечинскиот управувач во производот не содржи батеријата , бидејќи батеријата ќе се зголеми транспортни трошоци, вие само треба да се потрошат малку пари да одат на пазар да купат еден. Во прилог, на копчето на производот може да биде директно работење на мени! Ви благодариме! Со цел да се избегне оштетување на производот, ве молиме да обрнете внимание за користење на напон кој е 12 V. Овој производ екранот видео запис од DVD/VCD/Камера текст, не ги поддржуваат USB/SD. Ве молиме проверете ги производ кога сте примиле тоа од експрес испорака, дали Картон имаат било каква штета
Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас : )

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Автомобил Монитори
Објектот Големина:
33.2*29.5*2.8 cm
Сместување:
Покривот
Материјал Тип:
ABS
Име На Модел:
SH1308-2
Големина На Дисплеј:
13
Резолуција:
1336x768
Објектот Тежина:
1700g
Бренд Име:
SOPHY
Големина На Екранот:
13 Инчен Покривот Монтирани Следење
Размерот:
16
Резолуција:
1280*800
Напојување:
DC 12V
Моќ comsumption:
≤12W
Видео Фреквенција:
PAL/NTSC
На текст:
Dual Видео Влезови
N.W.:
1700g
г.w.:
2.3 Kg
Кутија големина:
35*39*9cm

Најдобри понуди