• Обновено
Авто Паркинг Помош Автомобил CCD Rear View Camera Со 4,3 инчен Автомобил Следење на Камерата За Kia К2 Рио Hatchback/За Kia Ceed 2013

Авто Паркинг Помош Автомобил CCD Rear View Camera Со 4,3 инчен Автомобил Следење на Камерата За Kia К2 Рио Hatchback/За Kia Ceed 2013

Rating 
DEN 1359.00
DEN 1599.36
-15 %

Залиха
Во магацинот.

Авто Паркинг Помош Автомобил CCD Rear View Camera Со 4,3 инчен Автомобил Следење на Камерата За
Kia К2 Рио Hatchback/За Kia Ceed 2013
Камерата Спецификации : Висока дефиниција Автомобил камера монитор во Боја визија ноќ Wateproof Шок-доказ, Широк агол на гледање Различни чипови да ги изберат(MT9 V136/PC3030/PC1030/PC1089 K) на Животната средина & Трајни 1 година гаранција за секој клиент
Слика Сензор Боја CMOS PC1030 Боја CCD PC3030 Боја МТ 9 V136 Боја PC1089 K ТВ Системот PAL/NTSC PAL/NTSC PAL/NTSC PAL/NTSC Ефективни Пиксели 648*488 Pixels 728(H)*488(V) 720*576/480 Pixels 928(H)*500(V) Хоризонтална резолуција 420 TVL 480 TVL 500 TVL 520 TVL Sening област 4.08 мм*3.12 mm 3.584 мм*2.688 mm 3.584 мм*2.688 mm 3.584 мм*2.688 mm брзина на Блендата 1/60-1/5000 1/60-1/20000 1-1/10000 1-1/10000 Минимална Осветлување 0.1 лукс/F=1.2(OLux со 0.1 Лукс/F=1.2(Olux со ВКЛУЧЕНО) 0.01 Лукс/F=1.2(OLux со ИЛИ НА) 0.01 Лукс/F=1.2(Olux со ИЛИ НА) Видео излез 1.0 v P-Туп 75 ohm 1.0 v P-Туп 75 ohm 1.0 v P-Туп 75 ohm 1.0 v P-Туп 75 ohm Напојување DC12 V DC12 V DC12 V DC12 V Оперативни температура -20°C~75°C,RH 95%МАКС -20°C~75°C,RH 95% МАКС -20°C~75°C,RH 95% МАКС -20°C-75°C,RH 95% МАКС температура на Чување -40°C-85°C,RH 95% МАКС -40°C-85°C,RH 95% МАКС -40°C-85°C,RH 95% МАКС -40°C-85°C,RH 95% МАКС Леќа агол 170° 170° 170° 170° Водоотпорен IP69 K IP69 K IP69 K IP69 K Белиот Баланс автоматски автоматски автоматски автоматски
Мониторинг Параметар големина на Екран 4.3 инчен Материјал TFT LCD Резолуција 480 RGB*272 Боја Црна Видео Влезот 2 начин (Видео 1 & Video 2) Напојување 12 V DC(Max 2.5 W), Температурата на работа (Сте.В) -30~+80(RH95% Макс.) Температура На Чување (Сте.В) -40~+85(RH95% Макс.) Работен Режим Автоматски да се вклучи и switch to video извор кога видео сигнал е откриен.
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас . Ние ќе ви одговориме во рок од 1 работен ден или помалку.
It 's нашата чест да обезбедат одлична услуга за вас, ви благодариме!
Политика на враќање
Што се Случува Ако имам Проблем?
Ако имате погрешни или оштетен објект или за било која причина добијат она што се појавува да бидат неточни стоки ве молиме контактирајте со нас преку разговор масажа или е-пошта ,и да им објасни на вашиот проблем. Ние ќе ви одговориме во рок од 1 редовен работен ден.
Може ли да ми парите назад ?
Сигурни. ако сакате да се вратите на објект за над причина или било какви други сезони во рок од 14 дена по ставка примени, ќе се нуди целосна наплата за вас, откако предметот е вратен со оригиналниот пакет.
Како за враќање превозот надомест ?
Ве молиме љубезно ве молиме да знаат дека купувачот ќе биде одговорен за враќање превозот надомест, ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.
Повратни информации :
Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди во сите детални оценки, доколку објектот примен во добра здравствена состојба;
За Купувачите кои не е задоволен со вашата шопинг Искуство, можете да контактирате со нас прво, пред да ја напуштат повратни информации;секој проблем може да се разработат преку добра комуникација помеѓу двете страни.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Автомобил Монитори
Сместување:
Sunvisor
Големина На Дисплеј:
4.3
Бренд Име:
BARCEEN
Објектот Големина:
4.3 ИНЧЕН
Име На Модел:
AQH-436
Резолуција:
800x480
Материјал Тип:
Пластични делови
Објектот Тежина:
4000g
is_customized:
Yes
сензор на слика:
Шарени ноќ визија
Водоотпорен:
IP69K
Паркинг систем:
Автомобил камерата ги следи

Најдобри понуди