• Обновено
Авто Паркинг Помош Ноќ Визија Автомобил CCD Rear View Camera Со 4,3 инчен Колор LCD Автомобил Видео Монитор Огледало Камера

Авто Паркинг Помош Ноќ Визија Автомобил CCD Rear View Camera Со 4,3 инчен Колор LCD Автомобил Видео Монитор Огледало Камера

Rating 
DEN 1434.00
DEN 1686.72
-15 %

Залиха
Во магацинот.


Авто Паркинг Помош Ноќ Визија Автомобил CCD Задните
Видете Камера Со 4,3 инчен Колор LCD Автомобил Видео
Следи Огледало Камера
Добредојдовте на нашиот продавница : Aoma Електронски Електронски Co,.Ltd
Спецификации : Висока дефиниција автомобил камера огледало Боја визија ноќ Wateproof Шок-доказ, Широк агол на гледање на Животната средина & Трајни 1 година гаранција за секој клиент
Слика сензор :
Боја CCD
ТВ систем :
NTSC/PAL
Ефективни пиксели :
658 x 462 Пиксели/628 x 586 Пиксели
Хоризонтална резолуција
520 TVL
Shutter speed
1/60-20us
Минимална осветлување :
0.2 Лукс/ Ф1.8=1.2 (0 Лукс со Led)
Леќа Агол :
170° (дијагонала)
Баланс на белата боја
Авто
Боја
црна
Водоотпорен :
IP69 K
Видео излез :
1.0 Vp-p, 75ohm
Тековната Потрошувачка :
Нема Повеќе 80m A
Напојување :
DC 12 V
Температурата На Работа :
-20°C~ 60°C, RH95% Макс.
Температура на чување :
-30°C ~ 60°C, RH95% Макс.
Видео кабел должина :
6m
Напојување кабел должина :
1.5 м
Огледалото Спецификации : автомобил камера огледало
Големина на екранот : 4.3 инчи (16 : 9)
Резолуција : 320*240
Aspect Ratio : 4 : 3
Напојување : DC 12 V
Боја : Црна
Сместување : ABS
Производ големина : 127x88x25mm
Производ тежина : 183g
Пакет големина : 159x135x52mm
Пакет тежина : 145g
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас . Ние ќе ви одговориме во рок од 1 работен ден или помалку.
It 's нашата чест да обезбедат одлична услуга за вас, ви благодариме!
Политика на враќање
Што се Случува Ако имам Проблем?
Ако имате погрешни или оштетен објект или за било која причина добијат она што се појавува да бидат неточни стоки ве молиме контактирајте со нас преку разговор масажа или е-пошта ,и да им објасни на вашиот проблем. Ние ќе ви одговориме во рок од 1 редовен работен ден.
Може ли да ми парите назад ?
Сигурни. ако сакате да се вратите на објект за над причина или било какви други сезони во рок од 14 дена по ставка примени, ќе се нуди целосна наплата за вас, откако предметот е вратен со оригиналниот пакет.
Како за враќање превозот надомест ?
Ве молиме љубезно ве молиме да знаат дека купувачот ќе биде одговорен за враќање превозот надомест, ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.
Повратни информации :
Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди во сите детални оценки, доколку објектот примен во добра здравствена состојба;
За Купувачите кои не е задоволен со вашата шопинг Искуство, можете да контактирате со нас прво, пред да ја напуштат повратни информации;секој проблем може да се разработат преку добра комуникација помеѓу двете страни.
Ви благодарам Многу За Шопинг во нашата продавница.
Посакуваме да имате пријатен ден!!
Фабриката Промоција 4.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Автомобил Монитори
Име На Модел:
СУМ-001
Бренд Име:
JAOFFWNG
Материјал Тип:
Пластични
Големина На Дисплеј:
4.3
Сместување:
Во Цртичка
Објектот Тежина:
1g
Резолуција:
800x480
Објектот Големина:
4.3 ИНЧЕН
is_customized:
Yes
Паркинг камера:
автомобил камера огледало

Најдобри понуди