• Обновено
3 Копчиња на Далечинскиот Клуч Покрие Школка За Toyota Camry Со TOY43 Сечилото 5PCS/многу

3 Копчиња на Далечинскиот Клуч Покрие Школка За Toyota Camry Со TOY43 Сечилото 5PCS/многу

Rating 
DEN 734.00
DEN 815.52
-10 %

Залиха
Во магацинот.


3 Копчиња на Далечинскиот Клуч Покрие Школка За Toyota Camry Со TOY43 Сечилото 5 PCS/многу
Ако ви треба или заинтересирани да се направи трговија на големо бизнис,добредојдени да разговарате со мене!
Ние само брод да се потврди Aliexperss адреса. Ве молиме бидете сигурни подолу информации се точни кога место цел : Превозот адреса, Телефонски број и Пост Код . Ако постојат било какви промени, pls контактирајте не преку порака пред објектот беше предаден.
Превозот време :
DHL/ПРЕГЛЕДИ : 3 до 8 дена
EMS : 3 до 20 дена
HKP(Хонгконг Пост Воздух Mail) &CPAM (Кина Пост Воздух Mail) : 10-Пристигнување 60days
(Ако не можете да го прифати долго превозот време од HKP&CPAM, pls изберете и други начини на превозот
1.Ако сте задоволни со Купување не заборавајте да ги споделите со нас(или вашиот пријател) вашиот среќен &ни остави добар фидбек
2.Ако не Сте среќни, па со купување контактирајте со нас во рок од 3 дена и испрати назад на производи во 7 дена(од денот ќе примите ) понуда ни на следење ние наплата штом ќе се врати пакет
Можете да оставите порака преку центарот за пораки или на Трговија со Датот
Pls љубезно се напомене ние ќе не вратат во Подолу состојба
1. Производ скршени од клиент / со недостасуваат делови / Не во својата истиот добар потекло состојба
2. Во клиенти poession за повеќе од 10 дена

Основни карактеристики

Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Прилагодување:
Yes
Материјал Тип:
Пластични и бакар-никел легиран
Осветленост Дел Број:
A2016052671
Другиот Дел Број:
A2016052671
Производителот Дел Број:
A2016052671
R/C Функција:
Со
Бренд Име:
Tuyuet

Најдобри понуди