• Обновено
2 Копчиња на Далечинскиот Клуч Школка Случај За Тојота Со TOY43 Сечилото Без Лого Фоб Копче за Капакот 10PCS/многу

2 Копчиња на Далечинскиот Клуч Школка Случај За Тојота Со TOY43 Сечилото Без Лого Фоб Копче за Капакот 10PCS/многу

Rating 
DEN 989.00
DEN 1099.20
-10 %

Залиха
Во магацинот.


2 Копчиња на Далечинскиот Клуч Школка Случај За Тојота Со TOY43 Сечилото Без Лого Фоб Копче за Капакот 10 PCS/многу
Ако ви треба или заинтересирани да се направи трговија на големо бизнис,добредојдени да разговарате со мене!
Ние само брод да се потврди Aliexperss адреса. Ве молиме бидете сигурни подолу информации се точни кога место цел : Превозот адреса, Телефонски број и Пост Код . Ако постојат било какви промени, pls контактирајте не преку порака пред објектот беше предаден.
Превозот време :
DHL/ПРЕГЛЕДИ : 3 до 8 дена
EMS : 3 до 20 дена
HKP(Хонгконг Пост Воздух Mail) &CPAM (Кина Пост Воздух Mail) : 10-Пристигнување 60days
(Ако не можете да го прифати долго превозот време од HKP&CPAM, pls изберете и други начини на превозот
1.Ако сте задоволни со Купување не заборавајте да ги споделите со нас(или вашиот пријател) вашиот среќен &ни остави добар фидбек
2.Ако не Сте среќни, па со купување контактирајте со нас во рок од 3 дена и испрати назад на производи во 7 дена(од денот ќе примите ) понуда ни на следење ние наплата штом ќе се врати пакет
Можете да оставите порака преку центарот за пораки или на Трговија со Датот
Pls љубезно се напомене ние ќе не вратат во Подолу состојба
1. Производ скршени од клиент / со недостасуваат делови / Не во својата истиот добар потекло состојба
2. Во клиенти poession за повеќе од 10 дена

Основни карактеристики

Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Осветленост Дел Број:
A2016052118
Прилагодување:
Yes
Материјал Тип:
Пластични и бакар-никел легиран
Бренд Име:
Tuyuet
R/C Функција:
Со
Другиот Дел Број:
A2016052118
Производителот Дел Број:
A2016052118

Најдобри понуди