• Обновено
Топла Продавање на Производ OBD 2 obd-ii Конектор за тојота 17pin 16 Pin OBD2 Адаптер за во Автомобил за Кабелот

Топла Продавање на Производ OBD 2 obd-ii Конектор за тојота 17pin 16 Pin OBD2 Адаптер за во Автомобил за Кабелот

Rating 
DEN 143.52

Залиха
Во магацинот.


T0y0та 17pin Кабел
Пакет Листата :
1pc*T0y0та 17pin
Плаќање : 1. Ние прифаќаме Alipay,TT,western union. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Испорака : 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. 8.ако ur област е оддалечена област во DHL,екстра 35ќе се наплаќа. Враќање /Поврат Политика : 1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. 3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. 4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Повратни информации : Ако производот е оштетен или одложен за време на транзит. Ние разбираме колку фрустрирани ќе се чувствувате. Ве молиме контактирајте со нас пред да отворање каков било спор или напуштање на било какви негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да се утврдат проблемите со добар бизнис манири.ви благодариме!

Основни карактеристики

Бренд Име:
MAOZUA
моќност:
12
Верзија На Софтвер:
Нови
Хардвер Верзија:
Нови
Објектот Ширина:
10inch
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Тежина:
0.2kg
Напон:
24
Тип На Објект:
Автомобил Дијагностички Кабли и Конектори
Објектот Висина:
5inch
Име На Модел:
T0----y0--та 17pin
Објектот Должина:
15inch
T0----y0--та 17pin гаранција:
една година
T0----y0--та 17pin боја:
Црна
T0----y0--ta17pin верзија:
најновата верзија
T0----y0--та 17pin перформанси:
силна и стабилна
T0----y0--та 17pin испорака:
брзо и безбедно
T0----y0--та 17pin пакет:
стандарден пакет
T0----y0--та 17pin квалитет:
НАЈДОБРИ
T0----y0--та 17pin Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)

Најдобри понуди