• Обновено
mb ѕвезда c5 мултиплексер со лаптоп d630 со софтвер 2018.03 најновата верзија ssd супер целосен сет подготвен да се користи за автомобили&камиони

mb ѕвезда c5 мултиплексер со лаптоп d630 со софтвер 2018.03 најновата верзија ssd супер целосен сет подготвен да се користи за автомобили&камиони

Rating 
DEN 32160.00

Залиха
Во магацинот.

MB SD Поврзете Компактен 5 Ѕвезда Дијагноза со WIFI за Автомобили и Камиони Мулти-Langauge MB SD C5 Пакет Листа 1. 1pc x C5 Мултиплексер (новиот C5 случај) 2. 1pc x OBDII 16 PIN Кабел 3. 1pc x 38 PIN Кабел 4. 1pc x 14 PIN Кабел 5. 1pc x 8 PIN Кабел 6. 1pc x Lan Кабел 7. 1pc софтвер во ssd 8. 1pc x d630 лаптоп 2g користи Нова MB Компактен 5 Карактеристики 1. Нова MB SD Поврзете Компактен 5 Ѕвезда Дијагноза поддржуваат безжичен дијагноза; 2. Нова MB SD Поврзете Компактен 5 Ѕвезда Дијагноза не само поддршка К линија дијагностицира и МОЖЕ да АВТОБУС,но, исто така, UDS дијагностицира протокол. Бидејќи стариот MB ЅВЕЗДА C4 главниот одбор немаат UDS чип, па старите MB ЅВЕЗДА C4 може да не ги поддржуваат; 3. Мултиплексер сега го користите Lan кабел за да го поврзете 4. Конектор усвојување на Воена брз swap технологија, тоа може да го поддржи 10.000 пати се повлече приклучокот, постабилна; 5. Сите основни accosseries донесат оригиналните ново пакување чип, и 24hours тестирање, гарантирање на квалитет на производите; 1.Поддршка За Безжичен 2. Поддржани Мулти-Јазик : Македонски/Бугарски/Дански/Грчки/Шпански/Француски/Италијански/Корејски/Полски/Romanuan/Српско-Хрватски/ Турски/Чешки/Германски/Крај/Hyngarian/Јапонски/Холандски/Португалски/Руски/Шведски/Кинески 3. Поддршка Автомобили По 2000 Година 4. Поддршка Офлајн и Онлајн Програмирање, Ако Сакате да го Направите Онлајн, ве Молиме да се Купи Оваа Онлајн SCN Кодирање Услуга d630 лаптоп ram меморија 2g тоа е втората страна
1) Мулти-Јазици
Англиски, Кинески, Чешки, Дански, Германски, Грчки, Spainsh, Фински, Француски, Унгарски, Италијански, Јапонски, Корејски, Холандски,Полски,Португалски,Романски,Руски,Српско,Словачки,Словенечки,Шведски, Турски
ssd супер
Ве молиме имајте во предвид : ако вашата земја од Русија,Бразил,Аргентина и Украина ,ве Молиме изберете ЕМС.
Превозот
1-2 работни дена за процесирање на нарачката по примиле исплата.
Превозот времето е околу 2 до 5 дена преку UPS DHL и ЕМС,15-30days. преку HK ПОСТ ВОЗДУХОТ на Светот. Песната Не ќе се даде на клиентите по стока се испраќа. Ако имате било какво барање за декларацијата вредност или во описот, ве молиме контактирајте со нас.
Ние нема да сноси одговорност за испорака не успее, бидејќи на примачот не е во адресата, и тогаш може да не го потпише превозот сметка
Answer : ___________________________ Note : Ние се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака, превозот време ќе биде многу зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. Ви благодариме за вашето разбирање.
Враќање Политики :
Ако не сте задоволни со вашето купување .ве молиме контактирајте со нас брзо, ние може да разменуваат еден за вас,но купувачи е одговорен за враќање shiping цена во рок од 10 дена
Ако имате било објект proplem, само ни e-mail брзо, ние ќе се потрудиме да slove тоа во 24 часа, ве молиме да не оставите лош повратни информации пред да контактирате со нас, тоа не е најдобар начин да се slove proplem.

Основни карактеристики

Верзија На Софтвер:
најновите
Специјални Функции:
WIFI
Бренд Име:
RCOBD
Објектот Тежина:
7.5kg
Хардвер Верзија:
најновите
Објектот Висина:
25inch
моќност:
5W
Напон:
12V 24V
Материјал Тип:
Пластични
Тип На Објект:
Автомобил Дијагностички Кабли и Конектори
Име На Модел:
mb ѕвезда c5
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Електронски:
Yes
Објектот Ширина:
25inch
Објектот Должина:
25inch
Специјални Функции:
lan
Гаранција:
2 години
Лаптоп:
d630 втора рака
RAM меморија:
2g
квалитет:
Супер
техничка поддршка:
teamviewer9

Најдобри понуди