• Обновено
Audi A6L Фронт Во цртичка 6 Диск CD Промени Механизам loader PC БР.E9060A-2 е Радио за Автомобил

Audi A6L Фронт Во цртичка 6 Диск CD Промени Механизам loader PC БР.E9060A-2 е Радио за Автомобил

Rating 
DEN 2918.00
DEN 3206.40
-9 %

Залиха
Во магацинот.


Имајте на ум пред да се купи :
Ласерски леќи е кревка. Бидете сигурни дека ќе имаат доволен капацитет да ја замените вашата потреба (ласерски леќи/ласерски глава), како и други додатоци, инаку : Откако ќе ги купите нашите производи, ве молиме бидете сигурни да се погледне за професионалци да бидат заменети. Тестирање! Со цел да се избегне самиот производ, како и оштетување на вашиот компјутер. Пред инсталацијата, ве молиме отворете заштита поени.
Превозот :
1.Предмети се испраќаат само по уплата.
2.Ве молиме проверете ја вашата адреса внимателно кога обработка цел.
3.Ве молиме контактирајте со нас ПОБРЗО ако не сте го примиле пакетот 30 дена.
4.Ако не сте добиле парцела во 45 дена, ве молиме да ни овозможи 3-5 работни дена за проверка undelivered пакети пред да се издаде наплата.
Плаќање :
1.Пред ставање на твојот ред , ве молиме потврдете го со цената и други детали со добавувачот.
2.Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат.
Повратни информации :
1.Ние се потпираме на нашата репутација и задоволството на клиентите за да се успее. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас, ве молиме оставете добар фидбек да се користат ако се задоволни со нашите производи и услуги.
2.Ве молиме да дадете ја искористи можноста да ги реши сите проблеми. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде твоите најдобри за решавање на проблемите.
3.Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот. Ние ќе ви помогнат да се реши проблемот.

Основни карактеристики

Специјални Функции:
CD Плеер,CD-R
боја:
Сребро.
Бренд Име:
Hekaseya
Објектот Големина:
10*10
Име На Модел:
Audi A6L
Напон:
5V
Инсталирајте Големина:
1 Din
OSD Language:
Англиски
Резолуција:
800*480
Audi Модел:
A6 Allroad
Компјутерската Меморија Големина:
8G
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Објектот Тежина:
2kg
Дигитални Медиуми Формат:
CD
Големина На Дисплеј:
2.5
A6 Allroad-Година:
2012
Материјал Тип:
Метал
Од Моќ:
24W
Автомобил Производител:
Audi

Најдобри понуди