• Обновено
Се вклопува во 10мм дупка автомобил клип вратата трим retainer случај за Фолксваген и случајот за Ауди

Се вклопува во 10мм дупка автомобил клип вратата трим retainer случај за Фолксваген и случајот за Ауди

Rating 
DEN 879.00
DEN 1141.44
-23 %

Залиха
Во магацинот.


Се вклопува во 10мм дупка автомобил клип вратата трим retainer случај за "Фолксваген" и случајот за Ауди

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Објектот Висина:
2.08cm
Бренд Име:
shhworldsea
Име На Модел:
W905
Објектот Ширина:
0.9cm
Објектот Должина:
0.9cm
Материјал Тип:
Пластични делови
Објектот Тежина:
0.34kg

Најдобри понуди