• Обновено
Бесплатен превозот 100pcs клип fastener авто обвивка

Бесплатен превозот 100pcs клип fastener авто обвивка

Rating 
DEN 537.00
DEN 696.96
-23 %

Залиха
Во магацинот.


Бесплатен превозот 100pcs клип fastener авто обвивка

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Објектот Висина:
1.4cm
Бренд Име:
shhworldsea
Име На Модел:
W917
Објектот Ширина:
0.95cm
Објектот Должина:
0.95cm
Материјал Тип:
Пластични делови
Објектот Тежина:
0.2kg

Најдобри понуди