• Обновено
1PC столче пукнатина џеб Багаж Куки Виси Организатор Носителот Автомобил гума за џвакање Седиште Торба Мрежа Нето Складирање Торба дете Заштита нето

1PC столче пукнатина џеб Багаж Куки Виси Организатор Носителот Автомобил гума за џвакање Седиште Торба Мрежа Нето Складирање Торба дете Заштита нето

Rating 
DEN 239.52

Залиха
Во магацинот.

Еластична јажиња со Куки Мрежи складирање торба Удобен простор за заштеда на Вода Шише складирање торба Pendant перниче на Седиштето Задната Суспензија Торба Преземање складирање кеси за плаќање На вашите цел на Ali Express,следете ги чекорите подолу : 1) Изберете цел и кликнете на "Плати Сега"копчето. 2) Изберете го вашиот претпочитан начин на плаќање на проверка на страница.
Со цел да испратите објекти од веднаш,ве молиме, напишете ја вашата детални превозот адреса. 1. Примачот Име И Презиме : 2. Телефон за контакт Бр. : 3. Превозот адреса : 4. Post code/ поштенски код : Забелешка : Ако изберете бесплатен превозот опција,вашиот парцела ќе биде директно доставени на вашата домашна само еден пат или тоа ќе се испрати во вашата локална скопска тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети. Подготовка на Време : ние треба 2-10 работни дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден. Ако не сте добиле вашата пратка кога се заштити време е речиси се истрошија, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. За Царина : Царина е надвор од нашата контрола ние не може да гарантира без данок на плаќање и нема да сноси никакви даночни такса.Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика. а. По примена на стоки од нас.Ако тоа е posssible,ве Молиме љубезно потврди примени предмети на Aliexpress."Се потврди приемот на вашата цел".Ако сте задоволни со тоа.Ве молиме да ни остават позитивен фидбек со 5 ѕвезди. б. Ве молиме дозволете ни да се знае ,постојат било какви прашања и проблеми.ние сме подготвени за решавање на било какви проблеми со цел да се избегнат можните спорови. Следниве информации се бара кога ќе се одрази на проблемот : *Цел број *Сликата на неисправни монистра. в. ние не може да го прифати размена или поништување по вашата нарачка е испраќаат. г. Ако не сте задоволни со квалитетот на вашиот купувате од нашата продавница, можете да се вратите или размена на вашите предмети во рок од 30 дена од доставената датум. Барање : 1. Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум. 2. Објектите што сте ги примиле неискористени,неоштетени и во оригиналниот пакет. 3. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Бренд Име:
Loen
Име На Модел:
TY319029
Објектот Тежина:
200g
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Ширина:
23.33cm
Објектот Висина:
0.5cm
Објектот Должина:
33cm
Материјал Тип:
полипропилен еластична јаже
Тип На Објект:
столче Стегната нето џеб складирање торба
боја:
Црна
Автомобил модел:
универзален автомобил
Година:
2017
Карактеристики:
да зачувате простор&меморија и Заштита на децата&безбедно возење

Најдобри понуди