• Обновено
KELIMI Метален Клип У Тип Retainer за M6 Ореви Fastener Фиксна Трим Автомобил Тело Клипови

KELIMI Метален Клип У Тип Retainer за M6 Ореви Fastener Фиксна Трим Автомобил Тело Клипови

Rating 
DEN 367.00
DEN 408.00
-10 %

Залиха
Во магацинот.

Опис :
Автомобил Брзина Метален Цинк Позлатен шпиц орев клип завртка сврзувачки елементи Retainer Автомобил Тело Клипови Затворач
Метален Цинк Жолта Позлатен У Клипови
Автомобил Тело Ореви Големина 6mm Дупка Трим Панел Прскалки Клипови
Авто Метал Трим Fastener Задржување На Клипот
Големина на : (Околу 0.1~0.2 мм варијанта )
Глава Дијаметар : 17.2 mm
Матични Должина : 32-милиметри
Се вклопува Во 6mm Дупка
Метал У Тип Задржување На Клипот
Примена : Универзална (Одговара За Големина)
Пакетот Вклучува :
• 20 Компјутери Сосема Нов Метал Fastener Занитвам
Ве молиме проверете ја големината пред да се купи.
За Нас
Нашата компанија започна во јануари 2012 година. Од тогаш ние сме биле посветени на обезбедување на потрошувачи и трговци во светот, со директен пристап до стотици фабрика shopfloors околу Азија преку нашата интернет канали. Ние додадете професионални вредност во процесите на мало купување, фабрика директни извори, производ презентација, контрола на квалитет, и цел исполнување.
Имаме над 300 колеги развој и управување на оваа платформа. Нашиот менаџерски тим има над 10 години меѓународно искуство во производство на работење, менаџмент консалтинг и e-commerce.
Ние сме биле наградени со импресивен раст. Ние се служи во текот на милиони корисници ширум светот, и ние сме ракување илјади на мало и трговија на големо наредби секојдневно.
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com како Pay Pal, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. Превозот
1). Превозот цена и Време во транзит : Кликнете на "Превозот Време и Цена" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
2). Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде од 2 до 7 работни дена. Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 14 дена од приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Објектот Висина:
0.4cm
Име На Модел:
2217-53
Објектот Ширина:
1.72cm
Објектот Должина:
3.2cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Бренд Име:
LI KE MI
Објектот Тежина:
0.1kg
Материјал Тип:
Метал
боја:
Сребро.
Состојба:
Бренд Нови
Температурата На Работа:
-10-45 степени
Replace3:
Универзална (Одговара За Големина)
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
MOQ:
20pcs/многу

Најдобри понуди