• Обновено
XIANGSHENG 2.2 m Висока температура звук звучник wire кабел звучник за звук equilibre Прифатлива висок квалитет leve

XIANGSHENG 2.2 m Висока температура звук звучник wire кабел звучник за звук equilibre Прифатлива висок квалитет leve

Rating 
DEN 2400.00

Залиха
Во магацинот.


Оваа жица е Xiang Sheng електроника компанијата специјализира во обичај , висока бакарна жица основни материјално производство, банана приклучоци, звук рамнотежа и сите фреквенција на звук се добри , мазна и нежна , чиста музика без позадински шум , може да се користи HIFI засилувач и звучник врски , но, исто така, како и другите мултимедијална опрема кабли. Должина 2.2 m, на јадрото со дијаметар од 12mm или 25mm(две верзии се достапни), надворешниот боја е темно сина
За тој момент 12mm core верзија не е достапна.
Услови на Продажба Член-1, Контактирајте HIFI EXQUIS, Здраво на сите, моето име е ФЕНГ Lijun, јас сум HIFI EXQUIS менаџер, Нашиот тим и ми се секогаш тука , не сте купување преку автоматизира machie, но преку нас : реална личност, благодарам u така многу за изборот & доверба нас. Нашата служба за корисници е подготвена да им помогне на u, U може да не контактирате во секое време од внатре messager или преку е-Маил : contact НА hifi-exquis.com или hifi.exquis НА yahoo.com Член-2, Пред Купување ве Молиме прочитајте cearfuly подолу услови, бидејќи потврда на нарачка од страна на клиентите е еквивалентно да се прифати продажба услови. Ве молиме прочитајте cearfuly производот страница. Ако не се сигурни, контактирајте со нас пред да го купат.(HIFI EXQUIS) Член-3, Превозот. Во рокот на испорака : Ние треба време за да се подготви ред и да организираме испратени на производи и справување со кина local превозот. По Меѓународната магацин испорака, ние ќе се обезбеди у следење на број во 3~6 дена за меѓународна превозот. Превозот задоцнување, ве молиме контактирајте со нас за решавање на овој проблем (HIFI EXQUIS) Член-4, Taxe & Должности : Ние не сме одговорни за било Taxe, Царински Давачки или такси, Овие трошоци се на купувачот одговорност. Во принцип ние ги прогласи пониска вредност од реалната цена. Било проблем за clerance процес, ве Молиме контактирајте со нас пред да контактирате со царината.(HIFI EXQUIS) Член-5, Испорака. (Оштетен, не е во ред производ, звукот се лоши, без следење на информации, пакет изгубени, apparence проблем, превозот задоцнување, итн) Било каков проблем или незадоволство по добиени производ, мора да контактирате со нас во прво пред да се даде negatif повратни информации или за да ги отворите некој спор. Можете да го отвори спорот, само кога ние не можеме да им даде на вашите задоволни решение! Член-6. Повратни информации е од исклучително значење. Ако сте задоволни, ве молиме оставете 4-5 ѕвезди позитивни повратни информации. Друго, мора да контактирате со нас за да го решат проблемот со нас.(HIFI EXQUIS) Член-7, По Продажба, Guarentee 1 година за сите производи, excepte некои производи имаат различни guarenty време, ве молиме да се најде детали во производот страница. Имаме 3 по продажба на услуги точка : во кина, Шенжен, во Европа Франција Toulouse, и Канада, Монтреал и во иднина во Русија москва , толку лесно да се врати на вашиот quarenty производ (HIFI EXQUIS) Член-8, Ние не responsability на било мали ажурирање на внатрешноста на производот, ако промената не е да даде било влијание врз квалитетот на производот.

Основни карактеристики

боја:
12mm core, core 25mm
Должина:
220 CM
Примена:
Звучник,Микрофон,Засилувач
Конектор Б:
Oxyacid Слободни Бакар
Пол:
Машко-Машки
Пакување:
Polybag
Надворешниот Дијаметар:
12mm or 25mm
Конектор A:
Oxyacid Слободни Бакар
Бренд Име:
HIFI EXQUIS
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
XS-OFC-КОМЕТАЛ
оклопна:
Плетенка
Тип:
Speakon
Конектор тип:
Стерео
Конектор Боја:
Golden

Најдобри понуди