• Обновено
Бесплатен превозот hifi моќ кабел со ЕУ верзија конектор приклучок moonsaudio Аудио Моќ Кабел usb Кабелот со Yarbo моќ кабел

Бесплатен превозот hifi моќ кабел со ЕУ верзија конектор приклучок moonsaudio Аудио Моќ Кабел usb Кабелот со Yarbo моќ кабел

Rating 
DEN 5280.00

Залиха
Во магацинот.


Бесплатен превозот hifi моќ кабел со ЕУ верзија конектор приклучок moonsaudio Аудио Моќ Кабел usb Кабелот со Yarbo моќ кабел
1),Конектор приклучок е : ЕУ /САД Верзија(НИ е транспарентен ,ЕУ е црна)
2) жица диригент е чист бакар
3) должина : 1.5 метар

Основни карактеристики

боја:
ЕУ, САД
Должина:
1.5m
Конектор Б:
Oxyacid Слободни Бакар
Пол:
Машко-Женски
Конектор A:
Oxyacid Слободни Бакар
Број На Модел На:
САД/ЕУ
Тип:
Аудио Линија
Бренд Име:
бакар боја
Модел:
yarbo
Должина:
1.5 м
конектори приклучок:
САД/ЕУ
главниот диригент:
Чист Бакар

Најдобри понуди