• Обновено
Бесплатен Превозот 2 ПАРЧИЊА 2018 Нови Панк Кул Лажни Најлон Тетоважа Ракав Рака Warmers За Жени/Мажи ,Повеќе од 140 Стилови Имаат Во парк

Бесплатен Превозот 2 ПАРЧИЊА 2018 Нови Панк Кул Лажни Најлон Тетоважа Ракав Рака Warmers За Жени/Мажи ,Повеќе од 140 Стилови Имаат Во парк

Rating 
DEN 126.00
DEN 143.52
-12 %

Залиха
Во магацинот.

Кога ќе се постави цел ,pls ни остави порака со вашиот сакан стилови број ,сите стилови имаме во акции , ако не , ние испрати стоката стилови случаен избор,ако цел повеќе ,pls контактирајте со нас ,ние ќе им даде на вашиот попуст , трговија на големо е во ред
Висок квалитет на лажни привремена тетоважа на раката ракави за жени/мажи
Материјал : 92%најлон+8%spandex
Големина : 46*11*7cm (one size)
Функција.
1. Со посебен процес, нашиот тетоважа ракави може да се повтори носеше
2. со предностите на не згаснат, на токсични и издржлив
3. Со посебен процес, нашиот тетоважа ракави може да се повтори носеше.
4. Овие тетоважа ракавите се користи материјал од Најлон(92%)и Spandex(8%).бидејќи на тенка текстура, можете да го носат како вистински тетоважа
5. Со предностите на не исчезнат, nontoxic и издржливи, овие производи имаат голема побарувачка во странските пазари и се извезуваат во Европа, сад, Јапонија и Јужна Кореја.
6. Можеме да ви понудиме различни стилови за да бидат избрани
7. Природна состојба големината (не се продолжува) : топ ткаенината-за 12cm, целокупната должина-за 46cm
Причината го изберат тетоважа ракав :
1. Време .
Ако одлучите да ја направите вашата прва тетоважа, се уште треба да се разгледа она што вид на тетоважа треба за долг период на време; тетоважа ракав ви овозможува да се види дали овој модел е оној што навистина го сакате
2. Нема болка.
Ако не сакате да има tingling телото уметност, тетоважа ракав е вашата најдобра опција
3. Лесна замена.
4. Најголемите предности.
Тетоважа ракав ви овозможува да произволно промените вашата тетоважа, откако ќе се уморни од оригиналната шема; да може да се стави со друга.
Она што е погоден тетоважа ракав за вас?
На spandex ткаенина
Висок квалитет
Дише и силна
Флексибилни носење
Лесно да се мијат
Можете дури и може да се користи на тетоважа ракав да се покријат вашата кожа или темна лузна.
Миење : лесно-миење, не користете топла вода и силно алкална детергент за да се задржи нејзината флексибилност.
Стоки Големина На :
Стоки Состав :
Стоки Пакување :
Сите овие стилови имаме во акции ,Повеќе од 140 стилови можете да изберете .
Фабриката Слика
1.Ако ви се одобрението за промет на големо или треба голема количина ,pls контакт со мене ,ние ќе ви даде најдобра цена или попуст ,
2.Ние, исто така, може да направи примерок според вашиот дизајн .
MOQ е 1000 компјутери за вашиот дизајн .
На Moudle плаќање : боја ,ако вашиот една дизајн имаат две боја ,
калап надомест е 160 ДОЛАРИ.
Примерок време : 7 дена
Стоката за време на Испорака : 15-25 дена
Дизајн уметнички дела за вашиот дизајн :
Плаќање
Ние прифаќаме moneybookers, Money Gram и westernunion,Зачувам .Можете да користите било која од нив ви се допаѓа.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Арм Warmers
Шаблон Тип:
Животните
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Материјал:
Најлон
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
TS42
Материјал:
92% најлон+8% spandex
Големина:
46cm*11cm*7cm
лице:
жени/мажи
Стилови:
Мода/Панк

Најдобри понуди