• Обновено
10pcs/многу 4G 9dB LTE Антена 698-960/1700-2700Mhz 3g 4g lte Антена со SMA Plug nickelplated Бесплатен превозот

10pcs/многу 4G 9dB LTE Антена 698-960/1700-2700Mhz 3g 4g lte Антена со SMA Plug nickelplated Бесплатен превозот

Rating 
DEN 1524.00
DEN 1603.68
-5 %

Залиха
Во магацинот.


698-960/1700-2700 Mhz 4 G 9d B LTE Антена 3g 4g lte Антена со SMA Plug nickelplated
Стандард :
1.Фреквенција : 698-960/1710-2700 MHZ
2.VSWR :
9.Тежина на Антена : 42g
PS : Според повратни информации на купувачот,тука ние треба да ти кажам нешто .
1.Дијаметарот на конекторот е 8.5 мм,можеби тоа ќе биде повеќе поголем од
конекторот е дупка на рутерот.Pls потврдите внимателно првиот !
2.Исто така можете да купите еден адаптер за да го поврзете антената со вашиот рутер.
3.Ако немате идеја од нив,pls се чувствуваат слободни да контакт пред да се одржи редот !
Ви благодариме ! Имаат среќен шопинг !
Рог говорник,Рог Стојат Засилувач,за iphone 4, звучник,4 G Без надворешна сила + Заштита на Животната средина бесплатен превозот САД$ 24.71 - US$ 37.56 /многу
10 парчиња / многу
Mr16 3 W Енергија Заштеда на Енергија Led Светло вградна светилка Топло Бела Крушка Светилка 12 V бесплатен превозот САД$ 44.47 - US$ 62.62 /многу
10 парчиња / многу
HIGH SPEED HDMI женски DVI-I Женски 24+5 DVI Конвертор адаптер бесплатен превозот САД$ 20.67 - US$ 32.46 /многу
10 парчиња / многу
бесплатен превозот 3,5 мм 1/8 Машки 2 Двојна Женски конектор адаптер Y Splitter Аудио Кабел US$ 17.82 - US$ 28.83 /многу
10 парчиња / многу
Нови Стигнале Перото на Допир за да го Заклучите За Iphone 2 G на 3 G 3 GS 4 4 G 4 S IPAD и Ipod Touch бесплатен превозот САД$ 8.28 - US$ 16.75 /многу
10 парчиња / многу
НИ plug AC/DC адаптер за 12 V 3А Адаптер Дома Адаптер Божиќ промоција САД ЕУ бесплатен превозот САД$ 10.64 - US$ 18.33 /парче
Новодојдени! Мобилен телефон школка Солиден заштита за iphone 4 G активен начин на живот силикони Оклоп случај US$ 6.76 - US$ 12.54 /парче
Мини USB Полнач 3 во 1 за ipad и ipod, i Phone 4/ 3 GS/ 3 G НИ Стандард бесплатен превозот САД$ 6.55 - US$ 13.08 /парче
ТВ Приклучок 10d Bi Дигитални Freeview Антена Антенски за ДИГИТАЛНА-ТВ HDTV бесплатен превозот САД$ 99.61 - US$ 132.52 /многу
10 парчиња / многу
2-3dbi 900-1800 Mhz GSM антена MCX plug машки десен агол Антенски приклучок за Бесплатен превозот САД$ 25.72 - US$ 38.85 /многу
10 парчиња / многу
2-3dbi 824-960 Mhz 1710-1990 Mhz GSM SMA антенски приклучок машки конектор Антенски Бесплатен превозот САД$ 22.74 - US$ 35.07 /многу
10 парчиња / многу
3 метри Кабел SMA Машки Директно GPS Навигација Антена бесплатен превозот САД$ 42.72 - US$ 60.40 /многу
10 парчиња / многу

Основни карактеристики

Бренд Име:
onelinkmore
Број На Модел На:
ОЛ-1748

Најдобри понуди