• Обновено
10pcs/многу 4G 25db Антена 4Ghz Бустер Сигнал Засилувач TS9 за E392 E398 K5005 E587 E589 4G LTE модем рутер Бесплатен превозот

10pcs/многу 4G 25db Антена 4Ghz Бустер Сигнал Засилувач TS9 за E392 E398 K5005 E587 E589 4G LTE модем рутер Бесплатен превозот

Rating 
DEN 7487.00
DEN 7880.64
-5 %

Залиха
Во магацинот.


4 G 25db Антена 4 Ghz Бустер Сигнал Засилувач 2 M Кабел Надворешна Антена TS9 Конектор
Стандард :
Главниот Технички Спецификации Фреквентен Опсег : 791-821 MHz/832-862 MHz/1710-1785 MHz/1805-1880 MHz/2500-2570 MHz/2620-2690 MHz
VSWR : ≤2.5
Стекнат : 25d Bi
Поларизација Тип : Вертикална
Зрачење : Omni
Максимална imput Моќ : 10 W
Текст Отпорност : 50 Ohms
Димензии : 20.7*7*3cm
Должина : 2 M
Конектор Тип : TS9 Машки(Стандардно) / CRC9 Машки или SMA Машки ( Опција,треба да го оставите белешка во вашата нарачка )
Инсталирате Начин : Адсорпција
Тежина на Антена : 136.5 g
Рог говорник,Рог Стојат Засилувач,за iphone 4, звучник,4 G Без надворешна сила + Заштита на Животната средина бесплатен превозот САД$ 24.71 - US$ 37.56 /многу
10 парчиња / многу
Mr16 3 W Енергија Заштеда на Енергија Led Светло вградна светилка Топло Бела Крушка Светилка 12 V бесплатен превозот САД$ 44.47 - US$ 62.62 /многу
10 парчиња / многу
HIGH SPEED HDMI женски DVI-I Женски 24+5 DVI Конвертор адаптер бесплатен превозот САД$ 20.67 - US$ 32.46 /многу
10 парчиња / многу
бесплатен превозот 3,5 мм 1/8 Машки 2 Двојна Женски конектор адаптер Y Splitter Аудио Кабел US$ 17.82 - US$ 28.83 /многу
10 парчиња / многу
Нови Стигнале Перото на Допир за да го Заклучите За Iphone 2 G на 3 G 3 GS 4 4 G 4 S IPAD и Ipod Touch бесплатен превозот САД$ 8.28 - US$ 16.75 /многу
10 парчиња / многу
НИ plug AC/DC адаптер за 12 V 3А Адаптер Дома Адаптер Божиќ промоција САД ЕУ бесплатен превозот САД$ 10.64 - US$ 18.33 /парче
Новодојдени! Мобилен телефон школка Солиден заштита за iphone 4 G активен начин на живот силикони Оклоп случај US$ 6.76 - US$ 12.54 /парче
Мини USB Полнач 3 во 1 за ipad и ipod, i Phone 4/ 3 GS/ 3 G НИ Стандард бесплатен превозот САД$ 6.55 - US$ 13.08 /парче
ТВ Приклучок 10d Bi Дигитални Freeview Антена Антенски за ДИГИТАЛНА-ТВ HDTV бесплатен превозот САД$ 99.61 - US$ 132.52 /многу
10 парчиња / многу
2-3dbi 900-1800 Mhz GSM антена MCX plug машки десен агол Антенски приклучок за Бесплатен превозот САД$ 25.72 - US$ 38.85 /многу
10 парчиња / многу
2-3dbi 824-960 Mhz 1710-1990 Mhz GSM SMA антенски приклучок машки конектор Антенски Бесплатен превозот САД$ 22.74 - US$ 35.07 /многу
10 парчиња / многу
3 метри Кабел SMA Машки Директно GPS Навигација Антена бесплатен превозот САД$ 42.72 - US$ 60.40 /многу
10 парчиња / многу

Основни карактеристики

Бренд Име:
onelinkmore
Број На Модел На:
OL1570

Најдобри понуди