• Обновено
4G 25dB LTE Антена Бустер Сигнал Засилувач TS9 2M за Repeater Подобрување на Рутерот за Huawei E398 E3276 E392 E3272 E8275

4G 25dB LTE Антена Бустер Сигнал Засилувач TS9 2M за Repeater Подобрување на Рутерот за Huawei E398 E3276 E392 E3272 E8275

Rating 
DEN 712.32

Залиха
Во магацинот.


4 G 25db Антена 4 Ghz Бустер Сигнал Засилувач 2 M Кабел Надворешна Антена TS9 Конектор
Стандард :
Тоа е TS9 адаптер , тоа е погоден за Huawei E398, Huawei E3276, Huawei E392, Huawei E3272, Huawei E8278, Huawei E5786, Huawei E5372, Huawei E5375 , E160, E160 E, E160 G, E169, E1762, E176 G, E1820,E600, E612, E618, E620, E630
Главниот Технички Спецификации Фреквентен Опсег : 791-821 MHz/832-862 MHz/1710-1785 MHz/1805-1880 MHz/2500-2570 MHz/2620-2690 MHz
VSWR : ≤2.5
Стекнат : 25d Bi
Поларизација Тип : Вертикална
Зрачење : Omni
Максимална imput Моќ : 10 W
Текст Отпорност : 50 Ohms
Димензии : 20.7*7*3cm
Должина : 2 M
Конектор Тип : TS9 Машки(Default) . CRC9 Машки или SMA Машки ( Опција,ако е потребно тоа ,ве молиме оставете белешка во вашата нарачка )
Инсталирате Начин : Адсорпција
Тежина на Антена : 136.5 g Рог говорник,Рог Стојат Засилувач,за iphone 4, звучник,4 G Без надворешна сила + Заштита на Животната средина бесплатен превозот САД$ 24.71 - US$ 37.56 /многу
10 парчиња / многу
Mr16 3 W Енергија Заштеда на Енергија Led Светло вградна светилка Топло Бела Крушка Светилка 12 V бесплатен превозот САД$ 44.47 - US$ 62.62 /многу
10 парчиња / многу
HIGH SPEED HDMI женски DVI-I Женски 24+5 DVI Конвертор адаптер бесплатен превозот САД$ 20.67 - US$ 32.46 /многу
10 парчиња / многу
бесплатен превозот 3,5 мм 1/8 Машки 2 Двојна Женски конектор адаптер Y Splitter Аудио Кабел US$ 17.82 - US$ 28.83 /многу
10 парчиња / многу
Нови Стигнале Перото на Допир за да го Заклучите За Iphone 2 G на 3 G 3 GS 4 4 G 4 S IPAD и Ipod Touch бесплатен превозот САД$ 8.28 - US$ 16.75 /многу
10 парчиња / многу
НИ plug AC/DC адаптер за 12 V 3А Адаптер Дома Адаптер Божиќ промоција САД ЕУ бесплатен превозот САД$ 10.64 - US$ 18.33 /парче
Новодојдени! Мобилен телефон школка Солиден заштита за iphone 4 G активен начин на живот силикони Оклоп случај US$ 6.76 - US$ 12.54 /парче
Мини USB Полнач 3 во 1 за ipad и ipod, i Phone 4/ 3 GS/ 3 G НИ Стандард бесплатен превозот САД$ 6.55 - US$ 13.08 /парче
ТВ Приклучок 10d Bi Дигитални Freeview Антена Антенски за ДИГИТАЛНА-ТВ HDTV бесплатен превозот САД$ 99.61 - US$ 132.52 /многу
10 парчиња / многу
2-3dbi 900-1800 Mhz GSM антена MCX plug машки десен агол Антенски приклучок за Бесплатен превозот САД$ 25.72 - US$ 38.85 /многу
10 парчиња / многу
2-3dbi 824-960 Mhz 1710-1990 Mhz GSM SMA антенски приклучок машки конектор Антенски Бесплатен превозот САД$ 22.74 - US$ 35.07 /многу
10 парчиња / многу
3 метри Кабел SMA Машки Директно GPS Навигација Антена бесплатен превозот САД$ 42.72 - US$ 60.40 /многу
10 парчиња / многу

Основни карактеристики

Број На Модел На:
OL1570
Бренд Име:
onelinkmore

Најдобри понуди