• Обновено
) Циганска Антички Сребрен турски Цвет Топка Anklet Глуждот Хривнија Плажа Нога Накит Етничка Племенски Фестивал 1Pc

) Циганска Антички Сребрен турски Цвет Топка Anklet Глуждот Хривнија Плажа Нога Накит Етничка Племенски Фестивал 1Pc

Rating 
DEN 74.00
DEN 111.84
-34 %

Залиха
Во магацинот.


Големина : веригата е 17cm со 5cm повеќе прилагодливи
Тежина : 13g/pc

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Anklets
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
boho
Должина:
17+5cm
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Coolidage
is_customized:
Yes
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Anklets
Име:
Никој
Материјал:
Никој

Најдобри понуди