• Обновено
Напад на Титан Леви Rivaille капетан леви Cosplay Костим Јакна само

Напад на Титан Леви Rivaille капетан леви Cosplay Костим Јакна само

Rating 
DEN 4463.52

Залиха
Во магацинот.


ACGcosplay вистински објект фотографија,
Добар квалитет,добра вредност за вашиот купување ,
На јакна е направен убав квалитет памук платно
Ние, исто така, направи нарачана и трговија на големо, без дополнителни трошоци за нарачана
Не заборавајте да го напушти ни ја вашата стандардна големина за избор ИЛИ Бојд мерења кога
ќе се одржи цел да ни

Основни карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Извор:
Star Wars
Посебни Употреба:
Носии
Број На Модел На:
Нарачана
Компоненти:
Јакни
Извор Тип:
Аниме
Бренд Име:
acgcosplay
Материјал:
Памук
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
капитенот на леви
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
is_customized:
Yes
Одделот За Името:
Возрасни
Должина На Ракав:
Целосна
Знаци:
Класичен Ноќта На Вештерките Носии

Најдобри понуди