• Обновено
Царинење Токио Ghoul 2 Kaneki Кен Маска Прилагодливи Патент Маски СТП Кожа Кул Маска Blinder Аниме Cosplay

Царинење Токио Ghoul 2 Kaneki Кен Маска Прилагодливи Патент Маски СТП Кожа Кул Маска Blinder Аниме Cosplay

Rating 
DEN 729.00
DEN 767.52
-5 %

Залиха
Во магацинот.

Опис : Висок Квалитет на Царинење Токио Ghoul 2 Kaneki Кен Маска Прилагодливи Патент Маски СТП Кожа Кул Маска Blinder Аниме Cosplay Жени/Деца Големина Табела : Мажите Големина на Табелата :
Контакт со нас на :
Ако купувачот има било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, Ние ќе се обиде да одговори
веднаш во рок од 12 часа. Клиент Информации :
Ве молиме оставете ги целосно име и презиме, точно превозот адреса и поштенски број кога ќе го поставите цел, спротивно на стоки можеби се врати назад од страна на вашиот локалните поштата, и ние не ќе наплата на превозот обвиненија.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме контактирајте со нас прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Превозот :
1) Точки ќе биде предаден во рок од 1-7 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2) Молам да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-3 дневна; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3) Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Нормално, тоа трае 15-25 работни дена за пристигнување со авион Mail, и трае 3-10 дена од Express.
4) Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската
царинење.На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време.
5) Ако не го примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.
Повеќе производи Добредојдовте да ја посетите мојата онлајн продавница :

Основни карактеристики

Извор:
Други
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Број На Модел На:
JSY
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Материјал:
Spandex
Компоненти:
Bodysuit
Знаци:
токио ghoul

Најдобри понуди