• Обновено
Сопствени Направени Аниме Психо-Да Помине Karanomori Shion Cosplay Секси Костим Ноќта На Вештерките Партија Костими Грб+Кошула+Вест+Здолниште

Сопствени Направени Аниме Психо-Да Помине Karanomori Shion Cosplay Секси Костим Ноќта На Вештерките Партија Костими Грб+Кошула+Вест+Здолниште

Rating 
DEN 3210.00
DEN 3647.52
-12 %

Залиха
Во магацинот.


Сопствени Направени Аниме Психо-Да Помине Karanomori Shion Cosplay Секси Костим Ноќта На Вештерките Партија Костими Грб+Кошула+Вест+Здолниште
Колет се вклучени : Грб+Кошула+Вест+Здолниште
Забелешка : овој костим може да се прилагоди, па ве молиме оставете ни го вашето тело со големина од висина, тежина, биста, половината, колковите, рамо, па ние може да го направи тоа за вас.
Жените Големина
XS S M L XL
Биста 68~75 75~81 81~88 88~95 95~10
Половината 51~56 56~61 61~66 66~75 75~81
Хип 76~82 82~88 88~93 93~99 98~104
Висина 145~150 150~155 155~160 160~165 165~170
Мажите Големина
S M L XL XXL
Висина 165 CM 170 CM 175 CM 180 CM 185 CM
Биста 84-88 88-92 92-96 96-100 100-104
Половината 70-74 74-78 78-82 82-86 86-90
Хип 86-90 90-94 94-98 98-102 102-10
Рамо 42 44 46 48 50

Основни карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
Karanomori Shion Cosplay
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Се поставува
Компоненти:
грб+кошула+вест+здолниште
Знаци:
Shion Karanomori

Најдобри понуди