• Обновено
CiNily Создадени Син Оган Опал Сребро Позлатен трговија на Големо Топла Продаде Мода за Жените Накит Свадба Партија Прстен Големина 10 OJ4595

CiNily Создадени Син Оган Опал Сребро Позлатен трговија на Големо Топла Продаде Мода за Жените Накит Свадба Партија Прстен Големина 10 OJ4595

Rating 
DEN 416.00
DEN 815.52
-49 %

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Прстен Големина:
10
Метална боја:
Сребро.
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
CiNily
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Ангажирање
Поставување Тип:
Prong поставување
Број На Модел На:
OJ4595
Стил:
Тренди
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Функција:
моден накит
Компатибилност:
моден накит
Површината Ширина:
23mm
Гем Боја:
Сина
Камен & Големина:
Син Оган Опал 9x8mm,7x4mmx12pcs
Количина:
1 Buc Прстен
Еколошки Стандарди:
Европа & Никел Олово Кадмиум слободни
Место на Потекло:
Кина
is_customized:
Yes

Најдобри понуди