• Обновено
Almei Сребрена Боја Fianit Прстени за Жените Кристал Гроздобер Кубни Циркон Прстен со Камен бижутерија 2017 Додатоци J139

Almei Сребрена Боја Fianit Прстени за Жените Кристал Гроздобер Кубни Циркон Прстен со Камен бижутерија 2017 Додатоци J139

Rating 
DEN 244.00
DEN 324.96
-25 %

Залиха
Во магацинот.


ѕвони,ѕвони за жените,cz дијамантски накит,sapphire накит,кристално накит,мажите накит,anillos,гроздобер,sapphire-накит,bijoux,рубин накит,bague femme,bague,anel,забава,свадба прстени,денот на вљубените,anel masculino,bague homme,anel feminino,anelli дона,ангажирање прстен,bijoux femme,cz дијамантски прстен,неколку прстени,накит,продажба,мажите прстени,aneis feminino,круна прстен,жените прстени,мода прстени за жените 2016 година,joya rubi,свадба прстени за мажите и за жените и за мажите,човек прстен,големи прстени за жените,2016 година,aneis masculino,на големо,бесплатен превозот,crystalring,аметист прстен,cristal,подарок,австриската кристал,saphir
Almei Сребрена Боја Fianit Прстени за Жените Кристал Гроздобер Кубни Циркон Прстен со Камен бижутерија 2017 Додатоци J139
Almei Сребрена Боја Fianit Прстени за Жените Кристал Гроздобер Кубни Циркон Прстен со Камен бижутерија 2017 Додатоци J139
Превозот
Ние ќе брод секој нарачки во 48hours откако ќе се плати нас.И ние ќе го одбележи ПОДАРОЦИ со вредност $8 ДОЛАРИ за да ви овозможи да се избегне taxs.
1.
П : Може ли да биде вашиот дистрибутер или вие не падне на превозот?
A : Да,ние нудиме бесплатен превозот и пад на превозот на секој клиенти.Можете да ги проверите сите наши фотографии од нашиот албум
Ве молиме оставете ни го вашето е-маил и ние ќе ви испратиме каталог на сите
2.
П : Што ќе правам ако за заштита на време е исклучено.
A : Ние сме искрени и сериозни продавачот.Ние однос на секои клиенти, како БОГ.Сепак нашите добивка е многу мала и меѓународната превозот не е стабилна.Понекогаш ќе има одложување за време на транспортот.Па ве молиме да се разбере нашата работа и со цел да ги заштити вашите пари safty,ако најдете на заштита на време е исклучено,ве молиме да ни побара да се прошири повеќе време за вас.
3.
П : Повеќе од 3 месеци поминаа,но јас се уште не се добие мојата стоки.Што ќе правам?
О : Прво ве молиме следете го вашиот стоки од официјалните следење на веб-сајтот .Ако пакетот е во вашата локална поштата,ве молиме да оди да ги земе со себе.Ако пакетот е изгубена,ве молиме контактирајте со нас.
4.
П : Што да правам ако дијаманти недостасува или earring студ е искривен.
О : Прво,ве молиме ни e-mail на слики за да 276598151(во)qq.com,тогаш, ако тоа е наша грешка,Ние ќе брод нов еден во вашиот нов ред или компензира вашиот изгуби.
5.
П : Дали ќе го прифати Pay-pal?
А : Жалам,Aliexpress donot работа со Pay-pal,ве молиме да ни испратите e-mail и ние ќе ве научи како да ја платите вашата цел.
6.
П : Како да се измери мојот прстен големина?
А : ве Молам користете хартија околу прстот и отворање на хартија и да ми кажете должината на хартија.
Almei Сребрена Боја Fianit Прстени за Жените Кристал Гроздобер Кубни Циркон Прстен со Камен бижутерија 2017 Додатоци J139

Основни карактеристики

Прстен Големина:
8
Метална боја:
Роуз Златна Боја, Платина Позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Жените Прстен
Стил:
Симпатична/Романтичен
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Кристално
Површината Ширина:
12mm
Повод:
Ангажирање
Бренд Име:
Almei
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Прстени Тип:
Свадба Бендови
is_customized:
Yes
Функција:
прстен
Компатибилност:
прстен
прстен:
прстени за жени
Љубителите' Подарок:
Прстени
кристал прстен:
Свадба Ангажман Прстени
дами накит:
Гроздобер Додатоци
подарок накит:
трговија на големо цена
Стил:
Романтични

Најдобри понуди