• Обновено
Европски стил прстени производители на големо производство бесплатен превозот

Европски стил прстени производители на големо производство бесплатен превозот

Rating 
DEN 73.00
DEN 80.64
-9 %

Залиха
Во магацинот.


Шопинг известување 1.нашата компанија е специјализирана во производство на сите видови на модни накит, обезбедување на квалитет и сигурен. Сликите се направени во вид, добредојдени да се избере и да се купи. 2.Сите производи може да биде мало или големо(ако ви треба голем број на производи, ние може да се разговара цената). 3.Можете да ги прилагодите, и само што обезбеди детали на производи(вклучувајќи и јасни слики или големина),можеме да ја завршиме тоа(може да се потврди примерок и тогаш ние ќе произведе,а минималната количина на ред за 50 десетина). 4.Јас прават бизнис во најголемите светски мали стока на големо пазарYiwu,ако има потреба, јас може да ви помогне да купат потребните производи.

Основни карактеристики

Прстен Големина:
18
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Ангажирање
Компатибилност:
ios
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
J-0004
Бренд Име:
COWNINE
Обликотшема:
Крстот
Пол:
Унисекс
Површината Ширина:
55мм
Функција:
Моден
Материјал:
Никој
Стил:
Романтични

Најдобри понуди