• Обновено
Нова мода Срцето Прстен За Жените Anel Aneis се Зголеми Врвен Квалитет Партија Накит CZ Подарок За Љубител

Нова мода Срцето Прстен За Жените Anel Aneis се Зголеми Врвен Квалитет Партија Накит CZ Подарок За Љубител

Rating 
DEN 151.20

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Прстен Големина:
6
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Prong поставување
Метали Тип:
Цинк Легура
Повод:
Ангажирање
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
RNAFASHION
Број На Модел На:
320
Површината Ширина:
15mm
Компатибилност:
прстен
Функција:
прстен
Големина На Прстенот:
7 ( дијаметар 17mm)
Стил:
Романтични

Најдобри понуди