• Обновено
Ноќен живот анален секси играчки Унисекс за човекот жените дворот Водоотпорен Анален Монистра задник plug Силикони Анален Тело Massager

Ноќен живот анален секси играчки Унисекс за човекот жените дворот Водоотпорен Анален Монистра задник plug Силикони Анален Тело Massager

Rating 
DEN 183.00
DEN 228.48
-20 %

Залиха
Во магацинот.

Карактеристики за Анален Задник Приклучок
• 100% сосема нов и висок квалитет
• Стимулирање на желе задник приклучок е мазна, но, сепак, сетилно текстура играчки се дизајнирани за чисто задоволство анален
• Заоблени совет за лесен влез
•Удобно рамна подлога за лесно wearability
•Противалергиски, 100% Phthalate-бесплатно, Nonporous
•Фирма сепак флексибилен
• Одлично за мажите и жените
квалитет : 1pcs
боја : розова или виолетова ,случаен испорака Скриени,може да се користи за outsite .
Answer : ___________________________ Note :
Сите стоки што ќе изјават силикони Играчки или гумена Цевка ,Нема секс збор за пакет.
Некои слика блокирани од страна на aliexpress политика,ако сакате да се види вистинската слика ,ве молиме контактирајте со нас.ви благодариме
Мерењата дозволено грешка е 1-3 см Превозот : производот е бесплатен превозот од "продавачот за Испорака Метод"," Yanwen Економски Воздух Mail" и "China Post Обичен Мал Пакет Плус" ,или на друг "Економски Воздух Mail", Тоа не може да биде песна атирови парцела лево кина(само може да пратите кога тие во Кина).
Ако сакате целосно следење(трага сите route),ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail","e Packet" или друг превозник.
За Време на испорака е 30-60 дена,ве молиме да не се отвори спор во рок од 60 дена,доколку не сте примиле во Проценето време,ве молиме контактирајте со нас ,ние ќе го реши со вас. Пакет драг пријател ,ако сакате пакување во кутија ,ве молиме да нарачате дополнителни кутија
на сликата подолу е да се покаже нормално пакет Контактирајте со нас на : Позитивна Повратна информација е нашиот живот. Стр закуп остави позитивни повратни информации и 5 бодови НСД. Пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас прво да се добие подобро решение. (Тоа е невозможно да се недостаток на евалуација). Бидејќи e Bay смета НЕУТРАЛЕН повратни информации како НЕГАТИВЕН фидбек во природата. Ние се грижиме нашите ценети клиенти. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас веднаш, преку Порака и ние ќе се потрудиме да го реши тоа .
Нашите Работното Време се како што е подолу (GMT+8) : 9 : 00СУМ 6 : 00 PM (понеделник до петок) вклучуваат празник ве Молиме да ни овозможи барем 24 часа за да одговорите вие кога сте во канцеларија, ви благодариме!

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Аналниот Секс Играчки
Број На Модел На:
задник приклучок
Бренд Име:
Candiway
Големина:
anal toys
Сексуално Сугестивна:
No
Материјал:
Силикони
Непристојни Слика:
No

Најдобри понуди