• Обновено
Силиконски Анален Задник Plug Двојна Петел Прстен За Мажите, Г-точка на Простата Massager Вибратор

Силиконски Анален Задник Plug Двојна Петел Прстен За Мажите, Г-точка на Простата Massager Вибратор

Rating 
DEN 430.08

Залиха
Во магацинот.

Силиконски Анален Задник Plug & Двојна Петел Прстен За Мажите, Г-точка на Простата Massager Анален Вибратор Мажите Уживаат во Оргазмот Производи
Опис :
Силиконски петел и топката прстен со вибрации задник приклучок
Еластичен петел прстен го подобрува ерекција сила и престојуваат моќ
Спирала на моделот задник приклучокот , повеќе силни за да го стимулира вашиот П-точка
Препорачуваме да користите смазка, анален анален desensitiser, и секс играчка почиста
Совршен за љубителите на анална стимулација и поцврста ерекција
Боја : Црна
Материјал : Силикон
Пакет се вклучени :
1 X силикони анален plug простата massager

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Аналниот Секс Играчки
Број На Модел На:
lwgszdt60921
Големина:
140g
Бренд Име:
Zerosky
Материјал:
Силикони

Најдобри понуди