• Обновено
12V 10T ZZP518400 F87U11000BA 1F8518400 Нови Стартер на Ford SOHC & OHV Mustang Ranger Explorer B4000

12V 10T ZZP518400 F87U11000BA 1F8518400 Нови Стартер на Ford SOHC & OHV Mustang Ranger Explorer B4000

Rating 
DEN 4080.00

Залиха
Во магацинот.

Опис 32 V 10 T ZZP518400 F87 U11000 BA 1 F8518400 Нови Стартер на Ford SOHC & OHV Mustang Ranger Explorer B4000 1.Спецификација Тип Стартер Параметар 12 V 10 T 1.4 KW Состојба
100% Нов Бренд INPOST Апликација
Ford Mustang 2005 V6 4.0 L 245cid
Mazda B4000 2009-98 V6 4.0 L 4016cc
Ford Explorer 2003-98 V6 4.0 L 245cid
2.Трансакција Рок на Плаќање T/T,Paypal,Western Union Сертификат ISO/TS16949 Гаранција 2 години MOQ 1 парче Време на Испорака Количина
10pcs
Количина >50pcs 25days
3.Дел Број(Сите овие ОЕМ името е само за референца) S/N ОЕМ патрик одл Број 1 FORD 6 L5 T11000 CA 2 FORD 6 L5 Z11002 CA 3 FORD F07 U11000 AA 4 FORD F0 TZ11002 A 5 FORD F87 Z11002 BA 6 MZADA 1 F8218400 A 7 MZADA 1 F8518400 8 MZADA ZZL018400 9 MZADA ZZP518400
Производ слики
Компанија
Време На Испорака
Предаден во 4 дена по плаќање
35day ако треба да се произведе
Нашите Услуги
1.Висок квалитет со конкурентна цена & акции.
2.производ гаранција : 24 месеци.
3.Примерок цел или Мали цел Прифати
4.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
Ако имате било какви прашања може да се консалтинг нас.
5.Може да се разгледа за да испратите неисправни објектот преку економичен начин,
и ние може да се испрати назад заедно со вашата следна цел.
6.Во текот на гарантниот период,ако производот имате било какви прашања,ние може да разменуваат.
Контактирајте со нас

Основни карактеристики

Другиот Дел Број:
6L5T11000CA
Објектот Должина:
30cm
Ford Модел:
Mustang
Материјал Тип:
Алуминиум+Челик+Бакар
Бренд Име:
INPOST
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Производителот Дел Број:
3240N
Објектот Тежина:
5kg
Осветленост Дел Број:
6L5Z11002CA, 1F8218400A
Објектот Висина:
25cm
Mustang-Година:
2005 година
Земја/Регион на Производство:
Кина/копното
Објектот Ширина:
28cm
Поставување на Возило:
моторот
Производство Дел Број:
3240N
Осветленост Дел Број:
6L5T11000CA, 6L5Z11002CA, 1F8218400A
Напон:
12v
Kilowatt:
1.4 kW
Заби:
10T
Услуга:
OEM/Замена
Ротација:
CW
Гаранција за квалитет:
24 месеци

Најдобри понуди